SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto dużo je, ten i spamuje ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105239

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
No zgeneralizowałam, że 'większości' się nie podoba. Raczej chodzi o koemntujących, co i tak jest na wyrost. Te osoby nie zdają sobi sprawy, jak niektóre umięśnione osoby są drobne, wystarczy choćby spojrzeć na Viki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
mnie jeden też podziękował, bo nie wiedział jak RDL robić i nie miał przysiadów - powiedziałam, że też mam problem z rozciągnięciem dwugłowych i żyby się rozciągał i przysiady robił na pełnych piętach - teraz też mi podziękował, że miałam rację bo lepiej idzie , ale wtedy patrzył trochę z niedowierzaniem, że wzięłam więcej od niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
rodzina w moim domu też mi nie wierzyła, że kobitki co robią ciągi powyżej 100kg i wyciskają więcej na klatę niż ważą nie wyglądają, jak typowe Stronwoman, musiałam zdjęcia pokazać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Ale mnie to nie dziwi, ja z początku też tak myślałam. Pamiętam jak spotkałam Viki pierwszy raz, to byłam zszokowana jaka jest ona drobna. Owszem, zdjęcia przez zawodami widziałam, podobało mi się,ale i tak tkwiły we mnie te stereotypy. Potem zobaczyłam i z niedowierzaniem, "ja myślałam, że ty jesteś większa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ostatnio przekonałam ciocię, która na początku nie chciała słuchać o tym, że ćwiczę na siłowni, a potem przyznała mi rację. Ciocia ma jakieś 50 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
No dobra przyznajmy są tacy i tacy (ja wszędzie), tylko niektórym najpierw trzeba hantelką z głowy głupie stereotypy powybijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
na dzwięk słów 'umięśniona kobieta' większość ludzi ma przed oczami rasową kulturystkę wielką jak Arnold S

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
ja się przyznam, że myślałam, że jak będę dużo biegać i ćwiczyć areobik i taniec to będę mieć ciało fitneski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Ja też. -.-
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawny plan?

Następny temat

Nagrody!!!!!!!!!!

WHEY premium