SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto dużo je, ten i spamuje ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Markoto, bo brałam tylko dla Ciebie, tak zrozumiałam, że jedziesz sama?. będą dwa, więc zrobimy losowanie. 2 dziewczyny będa nocowały w hotelu, które będą chciały. jak będzie chciało za dużo, to zrobię losowanie, jak za mało, to "wywalę" te z najlepszą formą

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
o kur.. teraz to już idę stąd bo mnie skręca
Porandojin, racja żywnościowa zayebista!
ciekawość ciekawość

sama w dzicz? zazdroszczę - jeździłam tak na studiach, ale teraz dzieci jeszcze za małe żeby tak wybywać wciąż bez nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kebula
Markoto, bo brałam tylko dla Ciebie, tak zrozumiałam, że jedziesz sama?. będą dwa, więc zrobimy losowanie. 2 dziewczyny będa nocowały w hotelu, które będą chciały. jak będzie chciało za dużo, to zrobię losowanie, jak za mało, to "wywalę" te z najlepszą formą


bo jade :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
to spoko:). dobra, wracam na uczelnię. idę na seminarium i mam nadzieję, że moja pracka nie wyleci przez okno

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
o to jest myśl: starszą podszkolę, kondycję się jej poprawi i będę z nią jeździć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Dobra - ja uciekam, bo przez Spam nic nie zrobię konstruktywnego. Dobrze, że muszę iść na zakupy. Pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
To ja znikam z Tobą, ide na wykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131

przestaję wchodzić do spamu
co wchodzę to wszyscy wychodzą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawny plan?

Następny temat

Nagrody!!!!!!!!!!

WHEY premium