SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krwiodawstwo a siłownia!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
Oto kolejne z moich dziwnych pytań kieruje je do prawdziwych specjalistów czyli CZY ODDAWANIE KRWI PRZESZKADZA W SIŁOWNI A DOKŁADNIE BUDOWANIU MASY CZY SIŁY? DZIEKI ZA ODP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
oczywiscie ze w sklad rozpiski wchodzi wszystko nie tylko trening tyle offotopu.
Ja jak oddalem krew to tak smiesznie czylem jakby zylka przeskakiwala mieliscie tez tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
kompletnie nie przeszkadza !!
oddawaj to dobry cel

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6711
Ja oddaje krew i mi w niczym nie przeszkadza.

Prowadzeni przeznaczeniem gotowi je zmieniać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
ja tez... oddaje ale trzeba sie zregenerowac przed trenningiem ze 2 dni bo jest ciezko :)

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
ja oddaje

w dzień oddania krwi po prostu odpoczywaj, na następny dzień spokojnie można ćwiczyć.

krew czyli 450ml które pobrali organizm jest w stanie wytworzyć w ok 24h (ilościowo) jakościowo zajmuje mu to ok 6-8 tyg.

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Nie pozostaje to bez wpływu na masę, tak myślę. Nigdy o tym nie słyszałem, ale logicznie myśląc w kulturystyce krew jest bardzo ważna. Ale i tak cel jest warty poświęcenia tych kilku % (bo wątpię żeby więcej) przyrostów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
tylko nie ćwicz w ten sam dzień, znajomemu po treningu w miejscu ukłucia pojawiła się opóchlizna, tak więc oddawaj krew w nt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
no niby tak ale jak bylem oddac krew to czulem sie troche smiesznie przez jakies dwa a nawet trzy dni i postanowilem sobie zrobic 3 dniowa przerwe jako swego rodzaju regeneracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Remik - W Twoim podpisie jest mało prawdy :P. Ale to tak btw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
wspaniale rozpisana dieta, trening, regeneracja i suplementacja*

o to mu chodzi

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kryzys, co robic

Następny temat

ćw na duże tricepsy

WHEY premium