SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowalam sie isc na silownie ..cwicze juz bardzo dlugo aeroby (spalanie tluszczu) i raczej na kondycje ..i nie wiem czy dam rady ..a wiec bede w tym poczatkujaca ..moze dacie mi kilka rad??
Dziekuje z gory
Pozdrawiam
MadziaX

hmmm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
hmmm... to zalezy co chcesz osiagnac przez trening na silowni... trudno mi powiedziec co i jak masz cwiczyc, a rade napewno sobie dasz

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
sproboj na poczatek cwiczyc wszystko malymi obciazeniami abys moga sie przyzwyczaic do maszyn i hantli ale pamietaj zebys nienakladala zaduzych ciezarow chyba ze chcesz przybrac na masie ;) a tak to tak jak robia panie u mnie na silowni to maly ciezar i 5-6 seri po 12 powtorzen i bardzo dobrze wygladaja ;)
wiec na dobry poczatek to ci sie chyba przyda :)

pozdrawiam

"Zycie jest zakrutkie i zbyt piękne aby nad nim się żalić"

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
NA początek radziłbym ćwiczyć tak jak to napisał Terminek,
chociaż z drugiej strony masz jakąś zaprawę w ćwiczeniach ,ale czy tak czy tak zacznij od małych ciężarków żeby przyzwyczaić mięśnie do ruchów ,których sie nie wykonuje na codzień:) Przez pierwsze 8-9 tygodni nie będziesz miała (prawdopodobnie) przyrostów , ale nie martw sie później będą one świetne

POZDRAWIAM

PAKUŚ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Nic na sile. Wiem z doswiadczenia, ze pewnie od razu bedziesz chciala miec super sylwetke, taka, jak dziewczyna, ktora cwiczy juz kilka lat. Ale na to trzeba zapracowac. Uzywaj ciezarow, ktore sa odpowiednie dla Ciebie, a nie dla kogos innego. I nie zapisuj sie na silownie, na ktorej nie ma trenera - nie warto !! Powodzenia

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kumpel chodzi na silownie 7 lat i zna sie na tym dosyc..mowil ze tam trener da mi czadu hehe ;))
Dzieki za rady ;)
Pozdrawiam
MadziaX

hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3083
Ja tez dosyc dlugo sie wahalam zanim zdecydowalam sie chodzic na silownie. Wczesniej chodzilam tylko na zajecia aerobowe i powiem szczerze, ze efekty (jesli chodzi o sylwetke) byly takie sobie. Dopiero po ok. 6 miesiacach treningow na silowni (4 x tydz) moja sylwetka zaczela sie zmieniac. No ale do koncowego efektu jeszcze baaardzo daleko (na silownie chodze dopiero 9 miesiecy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JA SWOJA PRZYGODE NA SILOWNI ZACZOLEM OD WEJSCIA TAM KUPIENIA KARNETU I ------------------------PRZYGLADANIA SIE JAK CWICZA CI DUZI HEHE POPATRZYLEM JAK WYKONYWAC CWICZENIA POTEM ZAGADALEM DO STALEGO BYWALCA TEJ SILOWNI I DOSTALEM KILKA PORAD BO NIESTETY W NASZEJ SILOWNI NIE MA TRENERA :)

TRZA BYC WIELKIM JAK STODOŁA I SZYBKIM JAK PIERUN :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzeźbę

Następny temat

troszkę głupi ale (chyba)ważny

Wiecej