SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krakowska silownia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedlugo (przynajmniej na pare lat) przeprowadzam sie do Krakowa. Czy ktos moze mi polecic jakas fajna silownie w tym miescie? Zgory dziekuje za odpowiedz!

re
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Wodnym Parku, kolo Multikina jest spoczko.
Ale sam musisz poodwiedzac rozne miejsca, bo nie kazdy lubi to samo.
Pozdrawiam :)

hejka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Atmosfera panujaca w danym miejscu nie jest sprawa drugorzedna jednk mi chodzi raczej o wyposarzenie (niezbyt stare i duzo) i o powierzchnie silowni (zeby przyciasna nie byla.Sprawdze proponowane miejscr - moze to bedzie to!

re
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozecie powiedziec jakim tramwajem dojechac do Wodnego Parku, wynieram sie tam juz pol roku i nadal nie wiem gdzie to jest.

>>><<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Bora Komorowskiego obok Geant i Multikina. Tramwaje to tam raczej nie jeżdżą, tylko autobusy których numerów nie znam bo mam bum bum ,ciasny ale własny fiat 126p )).
Pozdrawiam DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5715
Wprawdzie nie do silowni , ale co jakis czas jezdze z Katowice do aquaparku o ktorym mowicie - to jest rewelacja.. poprostu wpadlem w nalog. Kompleks jest naprawde super.. a z kompleksu basenow widac jak ekipa przerzuca zelastwo na silowni.

[ K r o o l i K ]
- Za kazda wielka fortuna, kryje sie zbrodnia -

[ K r o o l i K ]
- Za kazda wielka fortuna, kryje sie zbrodnia -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kroolik serio? A ja guupia myslalam, ze to my z silki mozemy sobie popatrzec na "rybki" a tu sie okazuje, ze z basenu tez nas widac??? Heh.. :)

hejka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1157
Jest dosc droga silka na koronie ul kalwaryjska , jest tez ta silownia Furmanka , i aqa park , toi sa te bardziej znane i drogie . ale na kazdym osiedlu jest prawie silka za 30 -50 zl /mc . np rejon prokocimia /biezanowa to jest u Szymeczka , u Wneka , Jeszcze jedna kolo cmentarza i oczywiscie Arena gdzie uczeszczam www.silowniarena.republika.pl heh fajna stronke maja :P

MasterL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Jest też calkiem fajny Multifitness na Krakowskiej i snobistyczne Hebrewo przy Nowym Kleparzu.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
Ty se chlopie znajdz silownie blisko miejsca zamieszkania bo komunikacja miejska w krakowie to .......
No, jak juz bedziesz wiedzial gdzie mieszkasz to wtedy pytaj :)

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6842
Wiesz wydaje mi sie ze przez ten okres czasu znalazl sobie jakas silke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po cyklu szamana

Następny temat

Trening na wzrost?

WHEY premium