SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna - pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1242
witam, wiele się naczytałem o kreatynie jednak w związku z tymi artykułami nasunęły mi się pytanie na które żaden z nich nie potrafi mi odpowiedzieć, więc liczę na jakichś doświadczonych sportowców zażywających kreatynie aby pomogli w moich pytaniach. Chodzę na siłownie od około roku, mam dobrze rozpisany plan FBW i nie pytam się tutaj czy powinienem brać kreatyne czy nie, chodzi mi tylko o informacje na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Chodzi mi o MONOHYDRAT KREATYNY

1. Czy wzięcie kreatyny po skończonych treningu można popijać gainerem?

2. I najważniejsze pytanie dlaczego w wieku artykułach jest napisane że kreatyne powinno się brać na naczczo? Czy mogę np. zjeść śniadanie po przebudzeniu a kreatynie wziąść po śniadaniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. tak
2. tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12090 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
witam, jestem doswiadczonym sportowcem, ktory zazywa kreatyne.

odp na twoje pytania
1. tak
2.mozesz.
bo kiedys uwazane, ze przeszkadza we wchlanianiu, ale nie ma takiej obawy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
1 tak
2 mozesz tak zrobić - nie ma to różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
1. Można
2. Możesz

Edit : To chyba jedyny temat gdzie wszyscy napisali prawie to samo i nie kłócą się kto ma racje

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2011-09-14 22:18:47

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
hahaha

3 miejsce

Trimax niestety poza podium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, jestem doswiadczonym sportowcem, ktory zazywa kreatyne.
O kurde, jaki wstęp
No to masz wiele odpowiedzi i pewność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1242
dziękuje:) bardzo mi pomogliście, i tak jak Trimax wszyscy są zgodni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
To ja dodam że odp na 2 pytanie może być też taka: MIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1242
a co myślicie o braniu kreatyny przed snem, czy w ten sposób nie zahamuje się katabolizmu mięśni w nocy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
ten katabolizm nocny to tez przesada, z tego co pamietam solaros pisal o tym ciekawy art,nie martw sie tym katabolizmem;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z dawkowaniem suplementów

Następny temat

co lepsze z TRECa MAX Carb czy Vitargo??

WHEY premium