SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna-Pytania i sugestie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 231
A wiec dzisiaj zakupilem sobie kreatyne Treka 250 kapsulek i mam do was pytanie.Jezeli waze 65-66 kg to ile w pierwszej fazie nasycenia wg was powinienem brac kapsulek?Slyszalem tez ze nie mozna pic kawy i herbaty jezeli bierze sie kreatyne,to samo tyczy sie mleka?A i jezeli nie mam dekstrozy to czy glukoza w jakims stopniu pomoze wchlaniac ten suplement?Z gory dzieki za odpowiedzi.

Peace

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
Cwiczyles wczesniej? zapomniales dodac ze czekolady tez nie mozna... Ja nierobilem fazy nasycenia bo uznalem ze jest to tylko strata pieniedzy ale to tylko moje zdanie

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
Witam powiem tak kreatyne jedz zdecydowanie bez fazy nasycenia !!! faza nasycenia to marnotractwo...jeszcze przy Twojej ilosci kreatyny. Powinienes podczas cyklu ograniczyc...spozycie kawy, coca coli. Dekstroa lub glukoza lub carbo jest oboziwazkowe wcelu zwiększenia wchłaniania kreatyny. Ponad to ważne jest jej prawidłowe jedzenie czyli godzine przed jedzeniem i 30 minut po jej spozyciu nie mozna nic jeść. Jeśli będziesz trzymał sie wszyskich zaleceń mozesz liczyć na fajne efekty. Pozdraiwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 231
Ok dzieki ,ale moze ktos jeszcze cos powie na ten temat?

Peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9848
malo tej kreatyny na porzadny cykl, najlepiej bierz 5 kap dziennie , dni treningowe po treningu a w nietreningowe rano , dextroza i glukoza to to samo , glukoze kupisz w kazdym spozywczym , bierz ok 50g do porcji kreatyny po treningu , pozdro

<<< wszystko jest bez sensu lecz nic bez znaczenia >>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranny trening - jakie suplemeny ?

Następny temat

Jak to w angli?

WHEY premium