SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKRETNY CYKL !!! PYTANIA I SUGESTIE !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam
2) wiek: 17
3) waga/wzrost: 75/183
4) staż treningowy: solidny 1 rok, bo poprzedni to tak bez sensu
5) cel cyklu: sucha masa mięśniowa
6)stosowane już wcześniej suplementy: 2 mono, 1 jabłko
7) stosowane wcześniej spalacze: żadne
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od: no xplode ostatnio
9) ilość dni wolnych od kreatyny: około 2 miesięcy
10) przewidziane finanse na cykl: to nie gra roli, czy to będzie 300, 500, 700 zł.
11) uwagi i sugestie

Witam!

Proszę o rozpisanie konkretnego cyklu na suchą masę mięśniową. Jak na razie wymiary stoją w miejscu (biceps: 35 cm) nie wiem co się dzieje. Dieta, trening - wszystko gra, a obwody i tak nie idą. Więc postanowiłem żeby teraz już zrobić konkretny cykl. Co do moich poprzednich 3 - dla jednych dużo, a dla drugich mało. Spowodowane to było tym że zaczynając miałem 60 kg 183 cm i 27 cm w obwodzi łapki Tak więc 8 cm zrobiłem nie mając jakiś większych cykli..

Proszę o rady i sugestie.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
Wiekszosc odpowiedzi bedzie sie kierowala ku diecie i treningowi bo to jest najwazniejsze tak i ja powiem to samo.
Skoro robiles cykle na pojedynczych formach kreatyny to moze by sie zlapac za staki.Choc uwazam ze 3 cykle ktore robiles to za wczesnie jak na staz.Teraz mozna by pocisnac na 2xHP albo storm + jakis nobooster schok niewiem czy bedzie tu dobry bo obecna wersja lipna jest nie to co kiedys.Do tego gainer bialko zalezy czego wiecej brak w diecie witaminy i styka co du suchej masy to musial bys z niskiego bf startowac zeby lapac sucha mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
Glaca_91 zapewniam Cię ze dieta jest dopracowana po prostu nie przesadzam z węglami bo nie chce się zalać i już.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
No to co ja ci doradzic moge.Skoro cena nie gra rli a efekty beda tak czy siak podobne.To daj HP+pojedyncza forma ekonomiczne rozwiazanie a efekt koncowy powinien byc zadowalajacy.Wtedy
DT:Rano mono 5g przed treningiem porcja hp po treningu 5g mono
W DNT:Mono 5g popoludniu
Z Gainerow to mutant mass,co do bialka to prolo z bx witaminki z treca badz olimpa,zma/mzb i cykl jak sie patrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
Glaca_91 dzięki za poradę i rozpiskę SOG

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
na twoim miejcu jak najdluzej bym robil cykle na mono. dokup aakg. bo wydaje mi sie ze jeszcze za wczesnie na stacki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
Artek90 mówisz? a może i racja.. sam już nie wiem..

Stary pochwal się czy Ty na samych odżywkach doszedłeś do takich wymiarów? bo aż się wierzyć nie chce

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
wcale nie jestem taki duzy...

przed tym jak brałem pierwszego stacka minely 2 lata treningow... wcześniej brałem tylko mono. kolega od 4 lat jedzie na mono i hmb i jakoś przyrosty ma. w dodatku białka nigdy nie bral a nawet garnierow. wierzyć się nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
za wczesnie na stack?? ja bym juz uderzył w stacka np cp+mono lub 2x cp:) ja własnie bede zaczynał taki cykl za tydzien ... opinia kumpli na temat Cp to jak najbardziej pozytywna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
no tak a za rok uderz w metę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
czyli podsumowując.. kolejny raz mono tak? a co jeszcze do tego? białko + gainer już wiem, ale co jeszcze?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB

Następny temat

NITROBOLON 2 na początek ??? CRAZY ???

WHEY premium