SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - pytania nie znalezione na forum.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4697

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, po prawie roku treningu postanowiłem zacząć cykl z kreatyną. Wszystko w zasadzie wiem, aczkolwiek zostały mi odpowiedzi na dwa pytania:
- z czym mieszać kreatynę ? sok ? woda ? mleko ?
- czy jeśli zmieszam dawkę z jednym z powyższych powiedzmy rano, to jeśli wypiję kilka godzin później to jest jakieś przeciwskazanie ?

Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Siemka mam pytanie o co chodzi w tym stosowaniu kreatyny ?? A dokładniej to Chodzi mi o te fazy ?? - jest to instrukacja dotyczaca stosowania kreatyny z faza nasycenia. Opisywana byla wielokrotnie na forum...

W praktyce wyglada tak, ze bierzesz 5 - 7 dni dawke uderzeniowa, ponizje przez 21 - 40 dawke podtrzymujaca, a pozniej robisz przerwe.



czy mam się tylko do jednej stosować?? - tak, tak w wypadku kreatyny jak i samego forum polecam poki co fazę "C"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
z mlekiem to nie bardzo...ale z sokiem czy z woda jak najbardziej:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
z mlekiem nie podobno spowalnia wchłanianie czy ogranicza najlepiej z woda! nie powinno stanowic zadnego problemu spozycie wczesniej przygotowanego "drinka z krety" ale jezlei masz mozliwosc pij odrazu!! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Mieszaj z wodą i pij od razu po wymieszaniu, nie można zwlekać z wypiciem długo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892
Najlepiej pic odrazu bo kreatyna czym dluzej stoi tym wiecej wartosci traci i zmienia sie podajże w kreatynian czy cos takiego i nic Ci nie da juz ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
a mozę w L-karnityne??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
w karnityne... fukinhot nie rob chlopakom wody z mozgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
BTW: 5 gram to kopiasta łyżeczka czy płaska ? :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
5 g to łyzeczka od herbaty z lekko górko bo w płaskiej nie ma napewno 5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
zalezy jaka (lyzeczka lyzeczce nie rowna )

z sokiem pij i juz

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dawkowanie Kreatyny

Następny temat

VAULT firmy SAN kto brał???

WHEY premium