SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna- konkretne pytania :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1172

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1459
Zdaje sobie sprawę że temat kreatyny jest wałkowany w wielu postach jednak planując swój pierwszy cykl tym suplementem chciałbym trochę spersonalizować pytania konkretnie do swojej osoby :)

Jestem osobą o szczupłej budowie której ciężko przybrać na masie- obecna dieta 3tys kcal

- Jaki konkretnie monochydrant polecacie ?
- W jaki sposób- w jakich ilościach i z jaką częstotliwością go stosować?
- Czy lepiej rozpuszczać w soku czy dextrozie? Czy to bez różnicy
- Czy w dni w które swoją dietę wspomagam białkiem- mogę do shakea dodać kreatynę ? :)

Z góry dzięki za każdą odpowiedź !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7628 Napisanych postów 106969 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1244181
1 np https://www.sfd.pl/sklep/Universal_Nutrition_Creatine_micronized_powder-opis481.html
2 w treningowy 5g przed i po treningu w nietreningowy 5g np z rana
3 w niczym, wsyp do buzi i popij wodą
4 mozesz dorzucić jeśli szejka stosujesz okołotreningowo
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5852 Napisanych postów 5046 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 258850
adam65
Zdaje sobie sprawę że temat kreatyny jest wałkowany w wielu postach jednak planując swój pierwszy cykl tym suplementem chciałbym trochę spersonalizować pytania konkretnie do swojej osoby :)

Jestem osobą o szczupłej budowie której ciężko przybrać na masie- obecna dieta 3tys kcal

- Jaki konkretnie monochydrant polecacie ?
- W jaki sposób- w jakich ilościach i z jaką częstotliwością go stosować?
- Czy lepiej rozpuszczać w soku czy dextrozie? Czy to bez różnicy
- Czy w dni w które swoją dietę wspomagam białkiem- mogę do shakea dodać kreatynę ? :)

Z góry dzięki za każdą odpowiedź !

Nie widzę tutaj tej "personalizacji"...
1. Polecam https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html
2. W stałej dawce 3g dziennie lub w cyklu 5g nietreningowe, 10g podzielone na dwie porcje w treningowe dni, pora obojętna np. rano i po treningu
3. bez różnicy, na forum spotkasz się w dużej części (w tym i ja) sypanie prochu do buzi i zalewanie wodą
4. możesz mieszać, nie pogryzie się
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZEC+ odżywki