SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytan

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2545
1.Dlaczego bolą mnie kolana kiedy za dlugo siedze w 1 miejscu np kinie?
2.Jaka jest różnica między witamina c taka z apteki w tabletkach od np z K**?
3.Jakis pomysl aby przemowic rodzicom ze bialko nie jest zle (wiadomo jedzenie lepsze) mowia np ze to sa kosci zmielone xD?Jak namowic ich na pozwolenie zakupu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tak się dzieje niestety często i nie tylko w tej branży , jak już masz tą świadomość to nie popełnisz tego błedu bo po co przepłacać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33132 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
1. Lekarz - badania - wywiad lub fizjo
2. skład jest ważny a nie nazwa czy producent
3. Białko nie jest ci potrzebne jeśli z jedzenia jesteś w stanie wyciągnąć dzienne zapotrzebowanie .
( suplementy służą tylko jako uzupełnienie braków) jesli w diecie nie ma braków to takie suple sa zbędne a makro z jedzenia są wartościowsze niż suple ( zawierają dodatkowe witaminy itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2545
3 xD wiem wszystko o czym napisales ale pytanie bylo inne
2Nie wiem jaki jest sklad nie znam sie na tym pytam ktore lepsze takie z K** w proszku czy w tabsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
1.Dlaczego bolą mnie kolana kiedy za dlugo siedze w 1 miejscu np kinie?
zbyt mocno napiete struktury mieśniowe chocby


2.Jaka jest różnica między witamina c taka z apteki w tabletkach od np z K**?
zadna

3.Jakis pomysl aby przemowic rodzicom ze bialko nie jest zle (wiadomo jedzenie lepsze) mowia np ze to sa kosci zmielone xD?Jak namowic ich na pozwolenie zakupu?
chocby tym, zeby powiedziec im, ze jest to produkt otrzymywany naturalnie z mleka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
3. A jak się nie uda to musisz dopiąć poziom białka naturalnie lub pić proch z ukrycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
co do prochu, to ja za pierwszym razem sama uzbierałam i kitrałam po kątach później i rano z partyzanta do owsianki hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak masz możliwość to zawsze wybieraj te z pożywienia jest dużo bardziej wartościowe a w dodatku koszt pokryją rodzice a $ będziesz mógł przeznaczyć na inną suplementacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
prawienowynasfd
1.Dlaczego bolą mnie kolana kiedy za dlugo siedze w 1 miejscu np kinie?
Najczęściej wynika to ze zbytniego napięcia naprężaczna powięzi szerokiej, czy sytuacja występuje kiedy masz nogi proste ?
2.Jaka jest różnica między witamina c taka z apteki w tabletkach od np z K**?
żadna
3.Jakis pomysl aby przemowic rodzicom ze bialko nie jest zle (wiadomo jedzenie lepsze) mowia np ze to sa kosci zmielone xD?Jak namowic ich na pozwolenie zakupu?


trzeba walczyć :) edukować, najlepiej jakąś osobę ze zewnątrz o dobrej reputacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z K** nie bierz lepiej w aptece kup lub
w formie proszku wychodzi ekonomicznie
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Vitamin_C_Antioxidant-opis33758.html
lub jak wolisz kapsy
https://sklep.sfd.pl/SFD_Vitamin_C-opis33181.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2545
popuri,nie tylko np kiedy siedze w kinie za dlugo i jest malo miejsca "najczesciej wynika to ze zbytniego napięcia naprężaczna powięzi szerokiej" jak sobie z tym poradzic?A co do trzymania bialka po katach to najpierw musze ja zamowic wiec rodzice beda wiedzieli czy mozna to jakos ogarnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mnie kolana napierniczały jak przez 8 godzin jechałem do szczecina i z powrotem tyle samo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

erytrol, wpc

WHEY premium