SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy się sobie spodobam????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
wszyscy co cwicza na powaznie maja, zdanim swoich bliskiach itp. zryty leb, cos w tym musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
ale tylko zdaniem swoich bliskich, po prostu oni tego nie rozumieją..
normalne

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
a ja mam to w dupie żelastwo i do przodu

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
A myślałem że tylko ja jak idę po ulicy to patrzę się w każdą szybę, lustro, samochód. A jednak nie jestem sam......

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 315
jesli chodzi o lustro to dlatego ze na codzien na pewno lookasz w lustro i ogladasz lapke i wydaje sie tobie mniejsza albo masz kompleksy

:/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Po prostu gdybyśmy oglądali siebie w lustrze raz na miesiąc to byłoby wszystko w porządku. Nawet przy postępach ,gdy przegląda się kilka razy dziennie to wydaje się że stoi się w miejscu a stagnacja oznacza spadek bo inni rosną i robią postępy.
Dobrze jest dobić sobie fotki co np 2 miechy i porównywać wtedy widac ,że treningi nie dia na marne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
ostatnio miałem trening z samego rana późno wstałem i nawet nic nie zjadłem przed treningiem

w lusto sie bacznie przygladąłem i ....załamka totalna

od niedawan zaobserowałem że jak jestem po posiłu to sie sobie podobam, miesnie wyglądaja na większe, pełniejsze...

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Staram sie trzymać dietę ale różnie mi to wychodzi. W dni w które wszystko idzie wg mojego planu wydaje się sobie większy niz w te gdy np niedopilnuje dietki albo zrobie trening byle jak lub opuszcze jakies ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3627
Wiem co was jeszcze zadowoli:D ja w swoim sony trinitronie 21' wygladam fajnie:) bic 41 zamienia sie w 50:D a tak ogólnie to jestem suchar 187cm 85kg. I patrze się w każdą witrynę w sklepie, starsza mówi, że wygladam jak by mnie pszczoły pogryzły i ogólnie czasem mam załamke jak kumpli i klijentek posłucham żeby kończyć zabawe :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Ja to maialem odwrotnie.Wydawalo mi sie e jestem pakerem a tak naprawde bylem suchy.Teraz juz uwazam sie za takiego jaki jestem czyli suchy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zakład- da radę?

Następny temat

LINKI - strony o Siłowni itp

WHEY premium