SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy się sobie spodobam????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15893

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
czy ktoś z was patrząc w lustro mówi sobie: "wyglądam dobrze, masa duża, rzeźba ładna i to mi wystarczy, większy nie chcę już być"

kiedyś jak zaczynałem ćwiczyć (70kg) wyobrażałem sobie siebie w wadze 80kg i miałem nadzieję, ze już coś po mnie bedzie widać, teraz mam 90kg i patrząc w lustro dalej widzę siebie małego, mówię sobie: "jestem mały, masy prawie wogóle nie ma, nie mam rzeźby, bo wszystko u mnie takie jakieś zlane jest", a znajomi mi mówią, ze już dobrze wyglądam i nie powinienem więcej ćwiczyc

patrzę na typka co ma 36-37cm w łapie i jego rączka wydaje mi się ogromna do mojej tzn większa niż jest moja

czy ktoś z was sam sobie się podoba patrząc w lustro czy tylko ja jestem taki po***any????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
No ja też myslę, że jestem mały. Ale to mi się nie wydaje, tylko naprawdę taki jestem. Jeszcze kilka lat ćwiczeń... A za kilka lat znowu kilka lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10833
ja mam to samo. ile bym nie ćwiczył to i tak mysle że lepiej mogłoby byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile by nie bylo to i tak jest za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
identyko, identyko mam, to jest bigoreksja, to sie powinno leczyc, dodatkowymi cyklami albo odzywkami

koles co ze mna cwiczy ma lape 34 chyba a mi sie wydaje ze ma wieksza odemnie, ile razy bym nie patrzal, tak samo jak widze jakiegos kolesia na miescie, szczura po maxie w koszulce na ramiaczkach to mi sie wydaje ze ma wieksza lape odemnie, ale jest luz, za******le mu i bedzie mauy

EDIT: SOG..i

Zmieniony przez - -Blink182- w dniu 2005-06-23 17:11:57

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
No ja mam identyko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
spoko to chyba norma u ludzi z dluzszym stazem :) ja zaczynajac wygladalem jak eksponat z oswiecimia, teraz ciut lepiej ale nadal jestem za maly. Mimo kolejnych kg na masie, kolejnych cm jestem maly. ale za to teraz ludzie, ktorzy przed 3 laty byli dla mnie wielcy, teraz wydaja sie normalni lub nawet mali :)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
a moze cwiczymy i efektow nie ma

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
zacznij nosic obcisle ciuchy

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
bigoreksja?


Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
trzeba kłuc dupsko poki młode a nie sie w lustrze ogladac hrhrhrh....pomysl co bedzie za nascie lat jak cie spadki dopadną sznur dzrzewo no bo bylem taki duzy a teraz zdziadzialem i hooojjjaa z tej tawrdosci hoooojjja z definicji a o twarzy to nie wspomne

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
kufa ja mam to samo

patrze na gosci na silce co maja po 2-3 centy mnie w rece niz ,a wydaje mi sie ze sa 2 razy wieksi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zakład- da radę?

Następny temat

LINKI - strony o Siłowni itp

WHEY premium