SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy się sobie spodobam????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
nawet jak spojrzę na łapę gościa i widzę, ze ma mniejszą (co mi się rzadko zdarza) to sobie zaraz wkręcam, że on ma chociaż wyrzeźbioną, a moja przy jego to taka jakaś zlana jest

może rozmowa u psychiatry by tu coś pomogła, bo moja laska to ze mną już powoli w łeb dostaje jak pytam jej się 3x dzieńnie czy ja spadłem czy mi się tylko tak wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
mnie tylko szlag trafia jak sobie pomyślę, co mógłbym zrobić jedząc za 1000 zł miesięcznie i waląc regularnie konkretne suple... czasami jestem zadowolony z siebie, ale jednak wolę wybiegać daleko w przyszłość i to mnie motywuję.

zdjęcie w profilu...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470186
hehe

ja budze się rano, smaże do kibla, odlewam się patrze w lustro i mówie do siebie "Stary kutwa po co Ty ćwiczysz, jak i tak nic po Tobie nie widać"



albo ide na plaży/ulicy patrze na gościa co ma ok.38-40 w łapce i patzre na niego i wydaje mi się że kolo ma większą łape ode mnie

parodia to zboczenie zawodowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ja to kiedys pare razy po treningu bylem zadowolony.. ale tak to caly czas mam wrazenie ze jeszcze z dwa razy taki bym musial urosnac zeby dobrze wygladac, a inni mowia zebym przestal, ze za duzo, albo mnie posadzaja o koks. Powtarzam, ze apetyt rosnie w miare jedzenia. Łaczy nas jedno, ze nie znamy umiaru! Masa z wami! 160kg na rzeźbie

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
ja wole nie patrzec w lutro, bo załamka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Ja mam podobnie jak wy. Gdy nie ćwiczylem uważałem siebie za normalnego człowieka - 168 cm i 66 kg. Nie sądzilem że jestem chudy. Łapke mialem przeciętną jak na niećwiczących - 30 cm. Teraz to mi sie wydaje że kolega ktory ćwiczy 3 tygodnie ma prawie taką jak ja, że jest lepiej wyrzeźbiony, że ma lepsze proporcje itp. Nawet gdy widze totalnych sucharów to myślę ale oni mają rzeźbę a ja taki zalany. Ale może się to zmieni - dzisiaj zaczynam clenbuterol

Zmieniony przez - Damian_85 w dniu 2005-06-24 09:22:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
bracie bamboocha czyżbyś miał kompleksy ?

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470186
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Zalezy od dnia

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
jak spompuję klatkę na treningu to wydaje mi się, że jest spoko

łapka po treningu też mi się dość spora wydaje jak spompuję ją do 43-44, ale to tylko radość przez kilka godzin, aż spuchnięcie nie zejdzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zakład- da radę?

Następny temat

LINKI - strony o Siłowni itp

WHEY premium