SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy się sobie spodobam????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15915

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Wzrost masz w sam raz, ja mam 180 i nie chcialbym wiecej.
Co do tego brzucha to tez mam cos takiego rozepchany od pokarmow albo ch*j wi co

jak efektow nie masz to znaczy ze cos robisz zle, albo dieta zla albo trening albo brak regeneracji ew. pijesz/cpasz ?

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2005-07-31 20:06:37

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Tez mam kompleksy mam za male motyle jestm za niski tylko 174cm wzrostu, slaba sylwetke mam jak na cwiczacego 16latka (przynajmniej mi sie tak wydaje, bo inni mowia ze dobrze), mam za duzo tluszczu na brzuchu i klatce i mam zboczenie zawodowe jak chodze po treningu to calyc czas sie gapie na szyby jak wygladam (zwlaszcza jak jestem na cyklu kretki)

P.S. Ale widze ze jest nas wielu

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2005-07-31 20:32:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
jak chcesz pokowac to im mniej wzrostu tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Yarek dietę i trening miałem dobry, ale spać nie mogłem i dalej nie mogę. Byłem już u wszystkich lekarzy i dalej mam to samo. Teraz zmieniłem trening na HIT. Może coś wreszcie ruszy, ale spać nadal nie mogę, tzn. śpię, ale bardzo krótko i z przerwami. Neurolog powiedział, ze wszystko jest w porządku:/. Na forum już założyłem kilka tematów o tym i nic.

I jeszcze mam jedno pytanko na temat wielkiego brzucha: bardzo wypukły masz ten bebech? Ja mam mniej więcej tak, jakby mi piłkę no nogi tam włożyli.
Nawet jak będę miał rewelacyjną muskulaturę, to wszyscy i tak będą się śmiać, że jestem tłuściochem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
to jest po prustu nie mozliwe mniec jak to nazwales,, potezna muskulature i byc tlusciochem''

uwazam ze zla dietka, i zachrzaniaj z aerobami!sillna wola i bedzie si!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Dietę mam na 100% dobrą, sprawdzoną w "Odżywianiu".
Aerobów nie mam zamiaru robić, bo chcę przytyć, a nie chudnąć. Duży brzuch miałem zawsze. Kiedyś przy wzroście 171 cm ważyłem 50 kg, a brzuch nadal był spory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no taki sporawy brzuszek jest patrząc z profilu ale kratke mam na nim dlatego w****ia mnie to bo tluszcz jakby to byl to by sie zrzucilo a tak to lipa
co do tego snu to nie wiem co doradzic...

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
najpierw jedziesz aeroby, spadki, jakies tam beda,ale pozbedziesz sie brzucha, potem ostro jedziesz z masą, uwazajac na zarie, aeroby na czczo i po tre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
dlaczego aeroby jak tam jest niewiele tluszczu na brzuchu?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Mały widziałeś co napisałem powyżej? Ze przy wzroście 171 cm ważyłem 50 kg, a brzuch NADAL BYŁ OGROMNY! Musiałbym chyba do 40 kg zejść przy moim obecnym wzroście 178 cm.
Jakiś czas temu zrobiłem sobie redukcję i jak sie to skończyło? A no tak, że straciłem 5 kg, łapy mi schudły(o ponad cm każda i to poszedł dobry mięsień), klata zmalała, ogólnie jakiś mniejszy sie wydawałem, a brzuch jaki był taki jest.

To nie jest wina otłuszczenia. Gdybym miał tłuszcz to by mi brzuch zwisał, a tak nie jest.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zakład- da radę?

Następny temat

LINKI - strony o Siłowni itp

WHEY premium