SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy się sobie spodobam????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
nie ma to jak miec 167cm wzrostu


ale i tak suchy jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
jaguar przysiadasz 190 i leszczowaty jestes?
oby wiecej takich leszczy

Zmieniony przez - tomek. w dniu 2005-07-12 21:05:41

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1593
hmm ja mialem "glod" masy jakos do 20 roku. potem mi przeszlo i teraz wystarczy mi ze utrzymam to co mam (a trudno nie jest bo nigdy nie koksilem). po co mi wiecej niz 40 w lapie?

Praca uszlachetnia. Lenistwo uszczesliwia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Rozumiem Cię ale wg mnie życie zaczyna sie po 40 ale w łapie. Tak z 45 to juz jakos wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7220
Damian 85 sog za to wyrażenie "Życie zaczyna się po 40 w bicu" U mnie rodzice na ten temat już się nie wypowiadają Akurat jak ide do łazienki to mam po drodze 3 lustra :D zanim dojde to z 20 minut, a to moje gadanie (kur$% jaki ja chudzielec jestem) to ich dobija, pozdro.

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Dzięki za soga. Moi starszy nie rozumieją diety. Marudzą mi że za dużo jem, że organizm potrzebuje wszystkiego ( placki, słodycze i inne pokarmy których nie powinno sie jeść ) Albo jak Ty chcesz wyglądać?? Po co idziesz na ta siłownię itp. Ale ja wiem swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
hehe najlepsze pod tym wzgledem sa babcie, zmuszaja do jedzenia nalesnikow itp, hehe dlatego nie lubie jak babcia wpada albo ja do niej
a moi starzy juz sie przyzwyczaili do takiego zarcia jakie mam, kiedys ojciec mowi,, zjesz śledzia? czy to wbrew twojej religii''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Im ćwiczymy dłużej wpadamy w chorobę która jest odwrotnością anoreksji
"jaki ja jestem mały..."
"kiedy bede duzy.." masz cel osiagniecia 38 w łapie osiągniesz go ale myślisz hmm... łapka mała trzeba dojechać do 40 itd...
nawet byśmy mieli po metr w łapie to każdy by mówił że ma małą łapke
I to sie tak kręci w koło Macieju

Też myślałem że jestem ***niety ale zaobserowowałem to u innych kumpli ktorzy ćwiczą na siłce jest tak samo

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
wszyscy są po******leni - większosc wyznacza normalnośc czyli jest wszystko OK

Zmieniony przez - tomek. w dniu 2005-07-14 21:01:39

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4777
Ja mam podobne fazy jak wy...
Od zawsze bylem chudzielcem nieliczac okresu do 6 lat kiedy bylem "dobrze zbudowany" potem wychudlem jednak nigdy mi to nie przeszkadzalo dopoki nie zaczalem chodzic na silownie wtedy zdalem sobie sprawe z tego ze jestem za chudy i musze sie do***a... oprocz tego zawsze bylem najmniejszy (prawie) w klasie a teraz jestem w "elicie klasowej ";} mimo iz nadal wydaje mi sie za za chudy jestem mam 182cm i 80kg tez mam opcje z napinaniem miesni itp. od 2 miechow nie chodze na silke a tydzien temu zaczalem cwiczyc z kolega w piwnicy a we wrzesniu znowu do klubu...

Dci power

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zakład- da radę?

Następny temat

LINKI - strony o Siłowni itp

WHEY premium