SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy się sobie spodobam????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ja jestem z siebie zadowolony.Oczywiście takie sytuacje sie zdarzają, ale generalnie wiem ze dobrze wygladam.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
no fakt.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
w telezakupach widizałem ostatnio coś fajnego na porost czuprynki

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
PACZCIE!
jest jeden plus bigoreksji bo w oczach innych ćwiczacych pewnie wygladamy niczym Arnoldy

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 294
Ja mam ta dobra sytuacje, że w klasie mam gości jak by to mówiąć niezbyt wysportowanych. chodze do dobrego liceum i większość tam chodzących to typowe kujony:D Są chudzi i wysocy albo grubi. Więc jak sobie na nich popatrze to aż w zachwyt mogę wpaść gdy potem lookne na siebie:D

Ale ogólnie ja jestem zadowolony ze swojego wyglądu ale co by nie było zawsze może byc lepiej i po to ćwicze dalej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
W sylwetce zawsze jest cos do poprawy, a odpowiedź na pytanie w poście wg mnie brzmi NIGDY albo przynajmniej jeszcze dużo do tego brakuje by sie sobie spodobać.
Choć ostatnio przygladałem sie sylwekom przechodzacych niećwiczących facetów ( nie takich po 50 tylko w wieku 20 do ok 30 lat) i stwierdziłem ,że albo maja brzuchy i wiszącą klatke ze sterczacymi sutkami albo są sucharami którzy wygladaja jakby wiart mugł ich porwać. Więc chyba mala poprawa nie jest źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
co ty wiesz. laski leca na zwisającą klate i sterczące sutki

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Do następnych wakacji mam nadzieje że już dojde do tego czego chce

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
no MDRAGON do marca conajmniej na konkretnej masie a potem rzezba i na plaze sie lansowac i przypinac

co?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zakład- da radę?

Następny temat

LINKI - strony o Siłowni itp

WHEY premium