SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy się sobie spodobam????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Jak mam udany trening, pojdzie mi sila chociaz troszke to jestem happy!! Co do lustra to raz w tygodniu musze sie zobaczyc co i jak! Ale i tak narazie uwazam ze jestem stanowczo za maly w stosunku do innych i cwicze dalej! Pozdro! Za najlepsze odpowiedzi sogi!

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
Kiedys mialem te wszystkie objawy, ktore tu wymieniacie, przegladanie w szybach aut, witrynach sklepowych, w domu w lustrze itp, ganianie z miarka krawiecka i doly po kazdym 0,5 cm spadku itp, wazenie sie rano i wieczor. Teraz juz nie cwicze dla wymiarow (na h** mi w łapie 45 jak nogi beda jak patyczki) tylko dla wszechstronnie rozwinietej sylwetki. Mysle ze trzeba miec do siebie dystans i traktowac silke na luzie. Kiedys bylo dla mnie ujma na honorze nie stawic sie na trening, nawet na grypie/anginie/przeziebieniu cwiczylem. Teraz mam wiekszy dystans, wiem ze silka nie jest jedyna rzecza w zyciu. Waze 82 przy 188cm i mysle ze w przeciagu 5 lat osiagne wymarzona forme.

Co moge wam doradzic? tak fotki co 2 miechy sa bardzo pomocne, do tego DUŻE lustro 120x70 naprzyklad, w malym lazienkowym lustrze nie widac wszystkiego, czesto moze "okłamac". Nauczyc sie DYSTANSU do siebie i innych, NIE porownywac się z innymi (przyklad - osoba jadaca kompletnie na sucho i bez supli czyli ja, jesli mialbym sie porownywac do koksow z mojej silowni to by mi psycha wysiadla...). Uzbroic sie w cierpliwosc i isc swoim rytmem robiac postepy.

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
ja stawiam sobie powolutkuu coraz wyżej poprzeczke caly czas i nie mam czegos takiego " jak juz mi starczy "

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
sQzi a znasz osoby które powiedziały wystrczy juz osiągnąlem to co sobie wymarzyłem i jużnie ćwicze? ja szczerze móiąc nie. to bardzo wciąga a jak osiągniesz swój cel to stawiasz nastepny.

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
Chlopaki siedzimy w tym Wszyscy.
W miare jedzenia apetyt Rosnie ! ]
Ja na poczatku myslalem ze jak wycisne 100 to juz bede super mega pompa :)
a tu ZONK hehe wycisnolem 105 kg ( 3 tygodnie temu ) i oczywiscie normalne jest ze czuje niedosyt. Ale teraz planuje dojechac do 155 i postaram sie zeby to byl koniec. zreszta pozyjemy zobaczymy
pozdro

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
tomek. dokladnie tak jak mowisz
moj cel to 170 kg na sucho a 190 w koszulce na pazdziernik w kat do 75 kg

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Jak już wyżej było mowione w trakcie jedzenia apetyt rośnie :) im sie jest wiekszym tym sie chce byc jeszcze wiekszym mi mama mowi ze az nie ladnie wygladam bo mam 16 lat i taki "napakowany" wg. mojej mamy oczywiscie ale ja i moj brat oraz koledzy wogole tego nie widzimy. A tak wogole to se pomyslcie czy ktos taki jak ja przy wzroscie 175 cm wadze 70 kg moze byc bardzo przyoakowany bo mi sie zdaje ze nie. Reszta w profilu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 823
Tak szczerze to ta przypadłośc cechuje wszystkich którzy ćwiczą raczej poważnie już tacy jesteśmy !

dzięki temu właśnie posuwamy się dalej bo cały czas jesteśmy nie zadowoleni, jest to bardzo mobilizujące chociaż często komentarze w stylu on lepiej wygląda są straszne to jednak ćwiczymy dalej i się nie poddajemy właśnie to w tym sporcie lubię to że ciągle pokonujesz jakieś przeciwności i dzięki temu stajesz się wytrwalszy psychicznie wogóle zauważyłem że ogromnie się zmieniłem od momentu jak osiągnąłem stan z któego jestem przynajmniej częsciowo zadowolony zmienia się nasze nastawienie do życia a przede wszytkim odwaga i wytrawłość w dążeniu do celu.

Popieram robienie zdjęć bo wtedy widać postępy a szczególnie jak się weżmie te z przed roku albo dwóch (ogromna mobilizacja)

do Therila -- mam troszeczkę inne zdanie niż ty mianowicie mam trochę w łapie a nóg nie ćwiczę i nie będę ćwiczyć, nie są taki najmniejsze ale widomo nie mogą być duże bez ćwiczenia, a to dlatego że wyćwiczone nogi BARDZO mi się nie podobają, zresztą budują za bardzo tak jakby ociężałą sylwetkę według mnie zbudowane nogi wyglądają strasznie i dlatego energię z ich rezygnacji przeznaczam na plecy i klatkę bo one są najważniejsze. to kwestia gustu, część olewa nogi nieświadomie a ja nie lubię zbudowanych


TomaszSko wieżysz w to co mówisz wyciśniesz 155 i dalej, dalej tak jak wszyscy to niekończący się sport .

----------------
Siłownia to jest TO i nie wolno pękać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
Mbutu <-- sadze ze bedzie tak jak mowisz hehe. Jak chcesz to looknij moje fotostory :P link mam w podpisie :D juz niedlugo bedzie 155 :p hehehehe ( kiedys )

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 823
POwiem że ładna rzeźba, masy musisz nabrać, a siły to masz sporo

Bardzo dobra droga .... powodzenia

poza tym ćwicz jak najwięcej bo jak pójdziesz na studia to same spadki ;)

----------------
Siłownia to jest TO i nie wolno pękać!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zakład- da radę?

Następny temat

LINKI - strony o Siłowni itp

WHEY premium