SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kateryna - poprawa sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13181

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Minimum 4 tygodnie, musimy zobaczyć czy nie masz uczulenia na gluten, później można zacząć wprowadzać zboża od małych porcji.
Od Ciebie zależy od kiedy zaczynasz

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
czyli co dokładnie będę mogła jeść z strączkowych: bób, soczewica, fasola biała, groszek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
http://pl.wikipedia.org/wiki/Warzywa
I nawet jest tam więcej jakby nas naszło na np. warzywa psiankowate
Soja oczywiście odpada.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
dziękuję bardzo za to info:) heheh w końcu dobrze wiedzień co tez to są te strączkowe- nie jadłam chyba kilka lat, nie licząc fasolki z puszki

jednakże 4 tygodnie to jest kupa czasu, boję się że moge nie wytrwać, w końcu to jest zupełnie odmienne żywienie niż to co jem na codzień, chyba muszę dojrzeć do tej decyzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484


dzisiejsza micha
czy aby nie za dużo węgli jem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jest ok

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
tak mi się teraz przypomniało, że już kiedyś, kiedy wzdęcia i bóle brzucha dokuczały mi straszliwie zrobiłam test i odstawiłam nabiał na conajmniej 2 albo nawet 3 tygodnie, nie pamiętam dokładnie już teraz, ale efekt był żaden i poprawy też żadnej
wydaje mi się że źle na mnie działa spożywanie ogólnie węgli w dużych ilościach, tak naprawdę na mój brzuch najlepiej działała dieta niskie węgle, dużo tłuszczu i białka, ale taka dieta jest jak dla mnie nierealna do prowadzenia na dłuższą metę
może wyrzucę owies na początek?(co do niego w sumie mam największe podejrzenia)

a tak na marginesie jestem wzdęta ale już nie przejedzona, w sumie to chętnie bym jeszcze coś zjadła,ale teraz juz nyny
jak to organizm szybko się przyzwyczaja :)

Zmieniony przez - kateryna w dniu 2011-03-17 23:12:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
no i koniec mojego kalorycznego jedzenia, przynajmniej na dziś
ból brzucha, potworne w zdęcia, gazy masakra
po dzisiejszym posiłku z soczewicy stwierdziłam pas koniec na dziś
potem próbowałam jeszcze podjeść trochę i migdałów i tyle
cierpię, te wzdęcia mnie wykończą

czy jest możliwe że ta niestrawność jest spowodowana zbyt wysoką kalorycznością lub też zbyt dużą ilością węgli w diecie??
generalnie trochę nie rozumiem dlaczego mam to jedzenie wpychać w siebie na siłę??rozumiem podkręcenie metabolizmu,ale po co mam jeść na siłe?

doła załapałam przez to wszystko, wieczne problemy z żołądkiem i jelitami, jak już jest na chwilę ok, to za moment znowu się zaczyna
leki zwykle u mnie nie skutkują, po prostu muszę odchorować swoje i za jakiś czas znowu jest ok, aż do następnego razu

Zmieniony przez - kateryna w dniu 2011-03-18 23:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
generalnie trochę nie rozumiem dlaczego mam to jedzenie wpychać w siebie na siłę??
Dzień wcześniej napisałaś:
a tak na marginesie jestem wzdęta ale już nie przejedzona, w sumie to chętnie bym jeszcze coś zjadła

Na problemy z jelitami najlepszą metodą jest eliminacja. Zajrzyj sobie do dziennika Tunrridy, ona teraz wywaliła gluten i żyje
To co będziesz robić dalej zależy od tego, czy chcesz poświęcić czas na doprowadzenie się do ładu ze zdrowiem, czy prześlizgnąć z małym wysiłkiem.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5194
Kateryna- co do Twoich problemow gastrycznych probowalas jakiegos blonnika dolozyc do swojej diety? Polecam tylko prosze pamietaj zeby rotowac co 5-10 dni. Mozna kupic dwa trzy rodzaje i sobie wtedy wymiennie stosowac powinno pomoc.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

powitanie i pytanie:)

Następny temat

powiedzcie , że to nie prawda :D

WHEY premium