SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kateryna - poprawa sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484




rozumiem że sok warzywny tylko samodzielnie przygotowany wchodzi w grę? kurka to muszę zakupić te enzymy bo sokowirówki raczej teraz nie kupię

dzisiaj przypomniałam sobie o selerze, jakie to pyszne warzywko,mam nadzieję że można wcinać tak jak inne warzywa

orzechy odstawiam, bardzo możliwe że to po nich mam znowu problemy z brzuchem,w zasadzie zawsze po orzechach się źle czuję

jeśli chodzi o piłkę to nie mam, ale kiedyś brałam udział w zajęciach z piłką i szczerze to nie mogłam tego ogarnąć,przy każdym ćwiczeniu piłka mi wypadała, nienawidziłam tych zajęć

wklejam dzisiejszą michę i trening- o dziwo po wczoraj mam zakwasy, no i te odciski utrudniają zycie

Zmieniony przez - kateryna w dniu 2011-04-06 19:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
jeśli chodzi o mój wielgachny wydęty brzuch to nic się nie poprawiło, niestety jest to bardzo uciążliwe, przykre i wkurzające, czuję się jak balon,
ubrania noszę jak dla kobiet w ciąży,

może poprostu mój organizm nie potrzebuje aż tyle węgli? może to zwyczajnie dla mnie za dużo, w ciągu tego czasu kiedy jem więcej było naprawdę kilka dni kiedy nie czułam się za przeproszeniem nażarta, pełna do granic, wzdęta,
proszę o rady co z tym faktem mogę zrobić, może faktycznie jakieś rotacje, zamiana części strączków na owoce (lepiej wchodzą, nie powodują takiej sytości) lub też wogóle zmiana rozkłądu btw, zwiększając tłuszcze a zmniejszając węgle

dodatkowo nie wiem czy to ma jakiś związek z wzdęciami, ale mam też zaparcia,
nie wiem dlaczego, ćwiczę, jem sporo warzyw, dziennie owoc, piję wodę więc dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
kateryna a strączki kiełkujesz przed ugotowaniem?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
kateryna a strączki kiełkujesz przed ugotowaniem?

a co to znaczy kiełkujesz?

ostatnio fasolę i groch moczyłam cały dzień i całą noc, więc sądziłam że to wystarczający czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
kateryna, Obli kiedyś pisała jak strączki robić. Otóż zamocz na noc, następnego dnia zlej wode oplucz i zostaw dalej pod przykryciem z folii pluczac 2x dziennie, gdy zobaczysz ze pojawiaja sie kiełki możesz gotować.

Może taki sposób gotowania pomoże Ci na wzdęcia?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
dzięki, spróbuję nastepnym razem jak będę przygotowywać stączki

no i dziś idę po te enzymy do apteki, bo długo tak nie pociągnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dorzuć ryż pełnoziarnisty i kaszę gryczaną, tylko pliss sprawdzaj jak się po nich czujesz, żeby nie było jak z orzechami
Pij herbatę z rumianku i mięty.

Jakie masz teraz obciążenie w domu? Piłkę powinnaś kupić, jeśli nadal chcesz ćwiczyć w domu.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
Dorzuć ryż pełnoziarnisty i kaszę gryczaną, tylko pliss sprawdzaj jak się po nich czujesz, żeby nie było jak z orzechami

czyli jak ryż i kaszę mogę?
to jutro mogę jutro spróbować kaszę

Pij herbatę z rumianku i mięty.
piję cały czas

Jakie masz teraz obciążenie w domu? Piłkę powinnaś kupić, jeśli nadal chcesz ćwiczyć w domu.
2 sztangielki , max obciążenie 18kg
planuję dokupić 4 krążki po 5kg w najbliższym czasie
nie da się tej piłki uniknąć poprzez właśnie zakup dodatkowego obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Próbuj powoli i dorzuć te enzymy.

nie da się tej piłki uniknąć poprzez właśnie zakup dodatkowego obciążenia
Ej, ale ja nie chcę Cię do czegokolwiek zmuszać. Wszystko co robisz jest Twoim wyborem, jeśli uważasz, że coś Cię męczy - daj sobie spokój. Z takim szybkim odpuszczaniem będzie Ci bardzo ciężko wytrzymać dłużej. Założyłaś temat niecały miesiąc temu, a ja już po raz kolejny mam wrażenie, jakbym się nad Tobą pastwiła.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484


Założyłaś temat niecały miesiąc temu, a ja już po raz kolejny mam wrażenie, jakbym się nad Tobą pastwiła.

hehe ja bynajmniej nie mam wrażenia by ktokolwiek się nade mną pastwił, wręcz przeciwnie jestem wdzięczna za wszelkie rady
naprawdę lubie ruch, sport, różne jego formy ale z tą piłką mam same nagatywne doświadczenia, jak znam życie to cos robiłam nie tak,skoro nikomu na zajęciach piłka "nie uciekała" tylko u mnie był jakiś problem.
Niestety dziś nie dałam rady podskoczyć do apteki, jutro zakupię te enzymy, no i jutro wrzucam na ruszt kaszę gryczaną

coś tam nie działało wczoraj z dziennikiem posiłków, tak więc dziś wieczorem wrzucę wypiski za wczoraj i dziś

dzisiejsza micha, padam z nóg, cały dzień na jakiś zebraniach;/

Zmieniony przez - kateryna w dniu 2011-04-09 00:06:31
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

powitanie i pytanie:)

Następny temat

powiedzcie , że to nie prawda :D

WHEY premium