SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kateryna - poprawa sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
jak nie wezmę jednorazowo to pewnie nic ale biorąc pod uwagę jak komplikowały codzienne życie moje problemy gastryczne (miałam nawet zestawy ubrań jak jestem wzdęta i normalnie - bo do roboty pójść trzeba było niezależnie od mojego brzucholca), to chyba nie chcę sprawdzać w praktyce co się stanie (choć może przyjdzie mi sprawdzić jak się pokończą preparaty, a ja z moją sklerozą zapomnę nabyć nowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
Pavilna dzięki za info, ale ten colon c kiedyś brałam bez efektów
z zaparciami tez mam wieczne problemy

ale od kilku dni naprawdę czuję się doskonale:D
może to zasługa odstawienia nabiału (choć nie odmawiam sobie dziennie łyżki mleka do kawy) i owsa i ryzu i kaszy i pieczywa

te enzymy sobie kupię jak mi tylko jakaś kasa wpadanie (ale ostatnio u mnie bida z nędzą)

a no i moje żarło teraz codziennie spokojnie na poziomie 1700 kcal albo i więcej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wlasnie bo to jest tylko taki problem, poprawiajac dieta wiemy co i jak i zalatwione, poprawiajac preparatem stajemy sie od niego zalezni i to na dluzsza mete moze byc klopot.
Preparaty warto traktowac jako chwilowa pomoc, ale dieta jest najwazniejsza, zwlaszcza poki jest szansa na zdrowe trawienie , majac powyzej 60tki byc moze bedziemy juz skazana na psylum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
wiesz - ja też kiedyś brałam colon c, ale jak nie dawał efektów przez kilka dni stosowania, to twierdziłam, że jest do dupy, nie działa i odstawiałam mam teraz wyjątkową schizę na tym punkcie, bo u mojej Mamy wykryto niedawno nowotwór jelita grubego, a to ponoć dziedziczne i choć przyczyny nie są do końca jasne, to twoerdzi się, że na powstanie wpływają też niewielka ilość błonnika w diecie, a zatem chroniczne zaparcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cukry proste... glowny powod raka jelita jak i innych chorob.
Oczywiście to pewne uproszczenie ale nie tak duze zwazywszy na to ze ten problem przy dietach "pierwotnych" prawie nie istniał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484


moje wczorajsze grzechy główne - lampka czerwonego wina półwytrawnego, mam nadzieję że mi to nie zaszkodzi

zdjęcia sylwetki będą jutro, aparat pożyczyłam,jeszcze muszę zdobyć kabelek

w załączeniu cotygodniowe pomiary- w zasadzie bez zmian,

Zmieniony przez - kateryna w dniu 2011-03-26 08:27:01

Zmieniony przez - kateryna w dniu 2011-03-26 08:28:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jest dobrze z pasa leci z uda tez, ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
a no też się cieszę :)

póki co na dziś godzinka biegania- wspaniale:)

tak się zastanawiam czy mogłabym sobie czasem zjeść galaretkę owocową...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A nie lepiej zrobić sobie owoce z odżywką i żelatyną?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
A nie lepiej zrobić sobie owoce z odżywką i żelatyną?


o super pomysł,dzięki, na pewno wykorzystam

te sklepowe galaretki to pewnie sama chemia i nic dobrego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

powitanie i pytanie:)

Następny temat

powiedzcie , że to nie prawda :D

WHEY premium