SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kamelowa - powrót do formy/ trudna redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
łoooaaa :) Kamelowa, gratulacje!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki dzięki, dziewczyny, nawet nie wiecie jak się cieszę Tyle czekania i kombinowania, a tutaj - dokładnie 7 dni diety i jest
Yosis, z tymi pomiarami to nie nastawiam się na jakikolwiek redukcyjny efekt, najbardziej będę zadowolona, jeśli będzie tak jak było, oby tylko nie wzrosło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
A tak w ogóle to dziś pojawił się okres, po dłuuugiej przerwie

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
kamelowa, także gratuluje okresu. A ja czekam i czekam. Od jutro zwiększam ilość T. I mam nadzieje, że szybko pojawi mi się @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
gratuluję i czekam na ważenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wymiary zrobione z samego rana, przed śniadaniem.

po lewej sprzed tygodnia, po prawej - dziś:
Waga : 63.4 - 62.9 (-0.5)
Obwód w biuście : 88 - 88 (0)
Obwód pod biustem : 77 - 77 (0)
Obwód talii w najwęższym miejscu : 68 - 67 (-1)
Obwód na wysokości pępka : 75 - 75 (0)
Obwód bioder : 98 - 97 (-1)
Obwód uda: 56 - 54 (-2)
Obwód łydki: 37 - 37 (0)

Ogólnie: nigdzie nie poszło w górę, a niekiedy nawet spadło Jestem zadowolona, ba, nawet bardzo! :) Po pierwszym tygodniu nie spodziewałam się zbyt wiele, a tutaj proszę bardzo - mam okres, trochę schudłam, bardziej napięta skóra, lepiej jem, więc lepiej się czuję
Trochę puchnę, szczególnie w łydkach i szczególnie wieczorem, ale to jedyna niedogodność i mam nadzieję, że za jakiś czas zejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Noooo ładnie ładnie spadku z uda szczerze zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Super! jak dla mnie najfajniejsze dla psychiki, że tak od początku nic nie poszło w górę, bo to może zdemotywować gratuluję!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Okres, spadki- wielkie gratulacje jeszcze raz! Jesteś teraz zmotywowana na maxa i ciśniesz maleńka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Super
To najważniejsza rzecz, - zdrowie

Teraz bedzie z gorki

Ile kalorii teraz masz?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-03-08 18:42:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lena - moj powrot do zdrowia i formy

Następny temat

Ankieta dotycząca popularności diet odchudzających wsród kobiet - praca magisterska

WHEY premium