SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kamelowa - powrót do formy/ trudna redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33698

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Kwestia jest taka, że materac, na którym robię unoszenia, jest przez większość czasu przez kogoś okupowany. Zdarza się to naprawdę często i przez to nierzadko nie zaczynam od tego ćwiczenia. Nie mam możliwości robienia tego w żadnym innym miejscu, więc zwykle ćwiczę w międzyczasie, kiedy akurat jest wolny materac.
Skoro nie ma możliwości zamiany to w takim razie nie dyskutuję już
Ten trening mam równo od 1 marca, więc zaczynam czwarty tydzień.

Wrzucam od razu plan jedzeniowy na jutro, zaczynam wreszcie 1800 kcal. Nie jadłam tyle od jakiś 8 lat

Jutro rano ważenie i mierzenie, aj aj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Możesz robić unoszenia nóg w zwisie.
Zacznij sobie ćwiczyć technikę przysiadu ze sztangą i MC

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te unoszenia nóg w zwisie wyglądają na trudniejsze, ale spróbuję, a co

Technikę poćwiczę na spokojnie w sobotę, bo w tygodniu i tak czasu na styk, a chciałabym poświęcić na to nieco więcej czasu. Rozumiem, że z samym gryfem na razie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomiary - po lewej sprzed tygodnia, po prawej - dziś.

Waga: 63.2 - 63.1 (-0.1)
Biust: 88 - 88 (0)
Pod biustem: 77 - 76 (-1)
Talia w najwęższym miejscu: 67 - 66 (-1)
Talia - pępek: 75 - 75 (0)
Biodra: 96 - 95 (-1)
Udo: 55 - 55 (0)
Łydka: 37 - 37 (0)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Noooo super spadki są i radość jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Te unoszenia nóg w zwisie wyglądają na trudniejsze, ale spróbuję, a co
Próbuj To taka ścieżka do:






Super, jesz więcej i jest dobrze

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
wow, ale fajne spadki. Graty

Też tak chce !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Monika chudzielcu, bo zacznę Ci wypowiedzi cenzurować
Dziewczyny spadki spadkami, ale zwracajcie też uwagę na poprawę jakości ciała. Obwody mówią dużo, ale biorąc pod uwagę treningi siłowe - zaczną się wzmacniać i rozwijać mięśnie W zakresie tego samego obwodu uda można mieć galaretkę, a można mieć je fajnie wyrzeźbione.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki dziewczyny, też się cieszę

4nn, już mnie boli brzuch i ręce od samego patrzenia

Moni, będę trzymała za Ciebie kciuki, pewnie to chwilowy zastój.

Jeśli chodzi o jakość ciała to zauważyłam, że jest lepiej, tj. mam mniejszy cellulit, nogi jakby bardziej twarde, mniej odstający brzuch i mniej miękki. Wiadomo, że nie ma wielkich efektów, bo na razie nie jestem na redukcji, ale i tak się cieszę A, no i cera bardzo mi się poprawiła, włosy też jakby mocniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
witaj Kamelowa

widać, ze organizm pozytywnie reaguję na nowe bodźce dietetyczno treningowe

co do jakości ciała-u mnie to były pierwsze zauważalne zmiany,m zanim jeszcze ruszyły obwody czy waga

jest dobrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lena - moj powrot do zdrowia i formy

Następny temat

Ankieta dotycząca popularności diet odchudzających wsród kobiet - praca magisterska

WHEY premium