SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kamelowa - powrót do formy/ trudna redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33504

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm czyli wracam do punktu wyjścia. Może dodać czwarty trening tygodniowo lub aeroby? Jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
kamelowa zaczekaj aż się Ekspertki wypowiedzą.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, tak, poczekam. W tych sprawach polegam przede wszystkim na ich opinii

Btw czy wy dziś też tak się beznadziejnie czujecie? Od rana na nic nie mam siły i jestem jakoś wybitnie drażliwa, wydaje mi się, że to kwestia pogody albo ciśnienia.
Kupiłam już herbatkę z pokrzywy i kopru włoskiego, właśnie zaraz idę parzyć Ciekawe czy dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Ja bardzo lubię zioła, ale koper włoski średnio mi pasuje. Jest taki anyżkowaty. Pokrzywa smakuje jak takie zielsko :D Zaczęłam ją pić jakies 3 lata temu na poprawe włosów i paznokci i piję do dzisiaj. Działa i na włosy i na wodę w organiźmie idealnie, ale jak na wszystko, potrzeba czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet nie taka zła ta pokrzywa, bratek dużo gorszy Z koprem zobaczę wieczorem, ale po przeczytaniu Twojej opinii już wiem, że się nie powinnam spodziewać niczego rzucającego na kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Powąchaj jak pachnie, smakuje podobnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Kurcze widzę,że coraz więcej dochodzi do momentu, że obwody stają, tak więc znów razem będziemy walczyć mi też właśnie stanęło....także trzymam kciuki za nas obie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tunrrida, powąchałam i Zatknę nos i wypiję, ale zachęcająco to to nie pachnie.

Rallygunia, widziałam, widziałam. Nie łamiemy się, będzie lepiej Powiem Ci, że jesteś w o tyle lepszej sytuacji, że jesz już normalnie węgle. Ja co tydzień dokładam i boję się nawet pomyśleć co jeszcze będzie się działo Trudno, muszę przeczekać.

Bądź co bądź zastanawiam się jak z tym dodatkowym treningiem/aero - robić 4 razy w tygodniu czy na razie się wstrzymać i cierpieć w ciszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Niestety najpierw musisz wyjść na prostą, dojść do normalnych węgli, a potem myśleć o redukcji , tak mi się zdaje, tak intuicyjnie zobaczymy co dziewczyny powiedzą

ja odstawiłam serki i źle mi bez nich jakoś tak nieswojo...makrela vs. serek przegrywa z kretesem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no, jasna sprawa, najpierw muszę wrócić na właściwe tory, wiedziałam na co się piszę, ale jakoś te wzrosty i tak lekko działają mi na psychikę.

Ajj za serkami też trochę tęsknię, kiedyś żywiłam się prawie wyłącznie tego typu jedzeniem. Z drugiej strony teraz czuję się dużo lepiej fizycznie, psychicznie zresztą też. Poznaję nowe smaki, nowe połączenia, chodzę najedzona i ogólnie zadowolona
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lena - moj powrot do zdrowia i formy

Następny temat

Ankieta dotycząca popularności diet odchudzających wsród kobiet - praca magisterska

Wiecej