SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to jest z tym odchudzaniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
Siema ziomki . Powiedzcie mi jak to jest z tym odchudzaniem , bo chce schudnąć żeby stracić jak najmniej mięśni i jak najwięcej tłuszczu . Wiem że tłuszcz i trochę węglowodanów trzeba zastąpić białkiem . Nie chodzi mi tu żeby przestrzegać takiej diety jak kulturyści przed zawodami , tylko takiej diety w której schudnę i nie utracę mięśnie . Z tego co wiem to kulturyści przed zawodami samo białko jedzą , ja chce schudnąć poprzez jak największe unikanie tłuszczy w diecie i żeby jakąś część węglowodanów zastąpić białkiem . Dobrze myślę . Bo jest jeszcze taki sposób żeby ogólnie ograniczyć spożywanie kalorii np. potrzebuje dziennie 2000 kalorii a ja jem 1500,taka dieta odchudzająca mnie nie interesuje panowie tylko taka w której mięśnie będą jak najmniej narażone na spalenie , w której będzie prawie zero tłuszczu ,jakaś część węglowodanów będzie zastąpione białkiem , no i jeszcze oczywiście spożywanie białek tyle ile potrzebuje plus jeszcze tyle tego białka którym zastąpię jakąś ilość węglowodanów. Proszę was abyście mi pomogli z tą dietą ,jakieś wskazówki dali , ile tego białka w diecie zamiast węgli itp. Dziękuje za pomoc i za najbardziej pomocną wypowiedź będzie SOG.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2762
poczytaj o carb ccycling
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
tłuszczy nie musisz tak omijać , wyklucz troche węgli z diety. Jak chcesz jak najmniej masy stracić to poprostu nie tnij dużo kcal . I weź się za aeroby

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
białka nie daje sie zamiast węglowodanów czy tłuszczu. Makroskladniki są 3. na zbilansowanej diecie, na redukcji kazdy z nich ma swoje miejsce. Utrzymuj białko na 2,2-2,5g, węgle ustaw sobie np. na 2,5g a reszte do bilansu dodaj z tluszczu. Zawsze mozesz manipulowac makroskladnikami, tj. tłuszczami i węglami lub kalorycznością diety, w zaleznosci od postępow w redukcji

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2013-06-17 15:19:23

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
a czy te 2,2 g białka i 2,5 g węgli to jest ilośc noralna czy na redukcję? Ja nie mówię żeby węgle zastąpić białkiem,ale żeby zastąpić jakąś część spożywanych węglowodanów białkiem zastąpić.

Zmieniony przez - Hubert protein w dniu 2013-06-17 15:25:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
tak jak napisalam. bialko ustalasz na konkretny pułap i pozostale makroskladniki rowniez. w trakcie redukcji mozesz zmieniać. 2,5ww na redukcje to nie jest duzo na zbilansowanej. treningi przecież bedą?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
No dzięki.Ale dlaczego ten pomysł o którym ci napsiałem w wiadomości jest zly?


Zmieniony przez - Hubert protein w dniu 2013-06-17 16:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bo dostarczanie zdecydowanie najwiekszej ilosci z 2000 kcal w postaci bialka jest idiotyczne. a czemu? poszukaj na forum

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
to chociaż daj linka,ja nie mówie ze 2000 kcal to tylkoz białka,tylko że białka będzie bardoz dużo,ale nie mówie ze cała dieta z białka będzie się składała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
a gdzie ja napisałam ze cała? czytaj ze zrozumieniem. napisałam ze bardzo duza ilosc kcal z całej puli, w postaci bialka to poroniony pomysł

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
ok,a jeszcze dasz linka,oile go masz do jakiegoś tematu z tymi dietami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Owsianka - przygotowanie a BTW

Następny temat

Redukcja. Jest 88, ma być 80-82

WHEY premium