SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hp+storm+prolo ...+ "reszta"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
hmmm przez tydzień nikt sie nie wpisał... szkoda. a tu juz koniec testu! Podsumowanie bedzie jutro, bądz w poniedziałek ze zdjeciami. ostatni trenig był sredni, chocaz pompa na plecach było fajna ale to chyba zasługa 1,5 porcji przedtreningowego:)
drązek 3 s
wyciskanie stojąc 5x57,5kg---5x57,5kg---5x57,5kg
wyciskanie płasak 5x90kg--5x90kg--5x90kg
wiosłowanie sztanga 5x82,5kg---5x82,5kg---5x82,5kg
dipsy 5x25---5x25---5x25
przysiad 5x150kg---5x150kg--- 5x150kg
biceps 5x45kg---3x45kg---strasznie ból w przedramionach podczas zwiekszania ciezaru na cyklu stał sie baardzo uciązliwy, ale teraz bedzie tydzień całkowitej przerwy to beda masaze i jakies balsamy:)
unoszenie bokiem 5x13kg---5x13kg---5x13kg

we wszystkich cwiczeniach oprócz bicepsa i wiosłowania czułem wyrazna poprawe siłi i mogłem spokojnie dołozyc cięzaru:) we wtorek lub poniedziałek bede sprawdzał maksy dla płaskiej i przysiadów.
a pózniej chyba dla odmiany split. mozecie odstawiac ile kh pojdzie do pszodu w masie- mini konkursiwo hehe:)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
W martwym nie trzeba robić aż takich przeprostów tułowia ...

A jak tak robisz to uzasadnij dlaczego ??






Poszło 4-5kg w masie moim skromnym zdaniem.



Zmieniony przez - kasteta w dniu 2008-04-12 12:20:46

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
kasteta, robie takie przeprosty zeby jeszcze spiąc plecy tj prostowniki w czesci lędźwiowej, a tez widziałem jak osoba która pokazaywała mi pare lat temu ta technike tak robiła i tez niedawno ogladałem filmik z treningu cutler'a i tez tak robi:0 tak na marginesie to chodze na ta samoa siłownie ju z od 1,5 lat w róznuch porach dnia i nigdy nie widziałem zeby ktos robił martwy :/

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Zachowuj naturalna krzywizne kregoslupa

No ale jak na razie nie ma zadnych komplikacji to rob to jak czujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Witam po cichu śledzę test jak narazie ładnie idzie .. Powodzienia rośnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
zebys nie myslal ze nikt gratuluje widac postep i to nie tylko w ciezarach ale i w sylwetce ale musialo tak byc bo od poczatku widac bylo ze podchodzisz do tego profesjonalnie jeszcze raz gratulacje

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Dzieki panowie:) dzis zroobiłem pomiary no i musze powiedziec ze rewelacji nie ma, tzn w niektórych partiach to az wstyd pisac:/ wysztko wypisze łącznie ze zdjeciami dzis wieczorem albo jutro.

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6867
nalezy pamiętać że na siłowni nie ma nic odrazu i nie mozna spodziewać się cudów - postep napewno jest - grtulację - fajnie zrobiony test oby więcej takich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Test wlasnie jest za***iscie prowadzony a jakos tak malo osob go czyta =/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
ok Cybul relax hehe no cos mało osób go czytało. jak przypatrywałem sie innym testom to tez były komentarze zebye dawac wiecej zdjec filmów to sie ich testy ozywia, choć tak nie było. wiec powodzenie testu jest chyba przewidziane tym jakie suple sa testowane- chyba tak?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac????

Następny temat

propazycja...

WHEY premium