SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hakkuna / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7101

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
No i po treningu

1) Aerobik
2) brzuch - 3 obwody, 1min odpoczynku pomiędzy obwodami
- unoszenie nóg leżąc x20
- spięcia na piłce x20
- spięcia ze skrętem tułowia x(15x2)
3) interwały na orbitreku 30/30 sec x 10 (tętno zmierzyłam palcami po ostatnim sprincie 180)

Obeszło się bez rzygania - następnym razem muszę się bardziej postarać

A tu obiecany link:
https://www.sfd.pl/Art_-_Strategia_treningu_prowadzącego_do_utraty_tkanki_tłuszczowej-t428703.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
hakuuna podziwiam za te interwały..ja bym zwymiotowała...

a link zaraz zobaczę...

jejeku czmeu gubienie tłuszczu jest takie cięzkie??? tyjemy w dwa dni a chudniemy by to zrzucić dwa tygodnie!!!

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zaopatrz się w pulsometr, przydaje się

tyjemy w dwa dni
No niestety dopieszczenie tłuszczu trwa trochę dłużej ogólny problem jest taki, że większość tyje długo, a chce zrzucić wszystko w kilka dni.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Pulsometr fajna rzecz, tylko żeby był porządny to trochę trzeba wydać. Jak będę miała jakąś wolną kasę to sobie sprawię

Dziś zjadłam:




Niestety wywalam kaszę i ryż. Lubię, ale moje jelita chyba mniej No i w związku z tym, że właśnie zjadłam ostatnią kromkę mojego chleba, mam pytanie. Czy chleb na drożdżach to przestępstwo? Wiem, że tutaj się tego nie popiera, ale próbowałam robić żytni na zakwasie i cóż... zdrowo to on nie smakował. Za drugim razem wyrzuciłam 2 chleby i nie mam ochoty na dalsze próby. Ten co teraz jadłam był domowej roboty, ale na drożdżach. Może lepiej szukać w piekarniach czegoś dobrego?

Dzisiejszy trening:

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach 10x22kg / 10x27kg / 10x34,5kg - stojak metr nad ziemią wystarcza, jestem niezależna ale mogłam spokojnie wziąć więcej
B1. wyciskanie sztangi skos góra 10x16kg / 10x18,5kg / 10x21kg - w miarę lajtowo
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki 10x20kg / 9x25kg / 7x25kg - bez sensu, zrobiłam pierwszą serię 10x15kg i stwierdziłam, że to co trzymam to nie drążek tylko taki uchwyt, że kciuki są w górę, a nie do siebie. Było łatwiutko, więc potraktowałam to jak rozgrzewkę, a potem nie mogłam dokończyć następnych serii.
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 10x30kg ała / 10x35kg AŁA / 10x40kg AŁAAA! To mi dziś najlepiej poszło
C2 wznosy z opadu 10x3kg / 10x4kg / 6x5kg w drugiej i trzeciej serii technika coraz gorsza, zmniejszyć ciężar czy można się trochę pobujać? Robię to ćwiczenie siedząc, tak ma być czy nie?
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać) 1min 16s - super ćwiczenie, ale mogłam dać z siebie więcej

Ogólnie to zbyt ostrożna dziś byłam z ciężarami, ale i tak się ładnie zmachałam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
w sumie jeśli chodzi o chleb, to jeśli masz sprawdzoną piekarnię, gdzie robią chleb żytni na prawdziwym zakwasie, to możesz jeść.
na razie i tak jesteś na etapie doprowadzania sie do ładu, przy cięciu kalorii bardziej trzeba będzie zwracać uwage na to, co jesz.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
hej...

tż probówałam upiec chleb...i wyszedł mi zakalec.

zakwas nabyłam w sklepie bio taki w proszku. miało byc tak pieknie- dałam wszystkie proporcje według przepisu i d...pa wołowa.
jedynie co to smakowała dobrze skórka.
chleb nawet nie wyrósł...za to jedynie pachniało chelobowo w całym domu...

i tak stoi mąka i reszta składników.

co to za ćwiczenie plank?

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Nie znam dobrej piekarni niestety, więc na razie będę jeść taki jak dotychczas. A ile mniej więcej trwa etap doprowadzania się do ładu?

Plank wygląda dość niepozornie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
juz wiem co to....na ftnessie babka nam to kazała robić i do tego unieśc jedną nogę do góry...myślałam ze skonam;p

mięsnie brzucha odpadają;p

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Dzisiejszy trening:

1) Aerobik
2) brzuch - z obciążeniem
Unoszenie kolan w leżeniu płasko z linką wyciągu zahaczoną o nogi 15x7,5kg / 15x10kg / 11x12,5kg
Allahy 15x20kg / 15x25kg / 8x30kg (źle zrobiłam to ćwiczenie)
Skłony na ławce rzymskiej 15x2,5kg / 15x5 / 15x6,25
3) orbitrek - interwały 30/30s x 10 (tętno tylko 160, jestem zawiedziona)

Micha:




Zmieniony przez - hakkuna w dniu 2011-03-24 20:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
w drugiej i trzeciej serii technika coraz gorsza, zmniejszyć ciężar czy można się trochę pobujać? Robię to ćwiczenie siedząc, tak ma być czy nie?
Zmniejszaj, ma być poprawnie technicznie. Siedząc?? Wznosy z opadu robi się na ławce rzymskiej.

Do plank się przyłóż, za długo Ci wyszedł

Dzień z interwałami jest dniem treningowym jako DNT liczysz same aeroby i dni wolne.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fume90- redukcja i naprawa metabolizmu

Następny temat

Przemiana w 99 dni i nawyki na całe życie

WHEY premium