SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hakkuna / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7099

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
1. witamina A
2. Możesz odstawić, drób jest kiepskim mięsem ze względu na hormony, którym jest karmiony. Oczywiście jeśli masz dostęp do kurczaków karmionych normalnie - są ok
3. zalecenia Obliques są ok
4.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674



Jak ktoś ma się ochotę zasłodzić na amen to polecam moją kolację

Trening:
1) 10 min rozgrzewki na rowerku
2) brzuch - 3 obwody, 1min odpoczynku pomiędzy obwodami
- unoszenie nóg leżąc x20
- spięcia na piłce x20
- spięcia ze skrętem tułowia x(15x2)
3) interwały na orbitreku 30/30 sec x 10 (tętno 160)





Trening A
A. Przysiad ze sztanga na plecach 10x31kg / 10x36kg / 10x41kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra 10x16kg / 10x18,5kg / 10x21kg
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki 10x20kg / 10x20kg / 10x25kg
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 10x35kg / 10x40kg / 10x45kg
C2 wznosy z opadu 10x7,5kg / 10x10kg / 6x12,5kg
D. plank na piłce 40s - dupa niżej zaczynam łapać o co chodzi

+ brzuch - z obciążeniem
1) Unoszenie kolan w leżeniu płasko z linką wyciągu zahaczoną o nogi 10x7,5kg / 15x10kg / 10x12,5kg
2)Allahy 10x15kg / 10x20kg / 10x22,5kg
3)Skłony na ławce rzymskiej 10x2,5kg / 10x5 / 10x7,5

+interwały orbi - 30/30s x 10 (tętno 144)

Mimo 3 dni przerwy jakoś dałam radę zrobić prawie wszystko co miało być w tym tygodniu. Tylko nie wiem czemu mi się dziś ubzdurało, że mam robić 10 powtórzeń na brzuch...

Mam dowód, że brak kofeiny może być niebezpieczny dla zdrowia poszłam na siłkę z rana bez zwyczajowej kawy, bo stwierdziłam, że trening mnie obudzi... Na upatrzonej przeze mnie sztandze było nałożone z każdej strony po dwie 20-tki i jedna 5-tka. No cóż, piątki nie zauważyłam, więc przy ściąganiu 20-tki zrzuciłam ją sobie na nogę. Trochę się obiła, ale to nic. Wzięłam się za ściąganie drugiej dwudziestki i sztanga poleciała. Hmm jak ściągam swoje ciężary to tak nie reaguje No i tym razem oberwało się ścianie - też się trochę obiła. Resztę treningu zastanawiałam się jak to możliwe, że zrobiłam taką głupotę. Morał z tego taki, żeby nie oszczędzać kawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
tak tak hakkuna- to zywy dowód ze kawę trza pić codziennie

heheheheh

boże biedna noga...
mi ostatanio trener przez przypaek na duzego palca zrzucił 20 kg...myslalam ze zapadne sie pod ziemię z bólu...
na szczescie troszke buty mnie ochroniły..

uwielbiam kawę...i kofeinę...cudo.
staram sie teraz ograniczać.

kolacje w sobote mialaś slodką- mniam mniam...az mi samaka narobiłaś
jaki masz smak odzywki bialkowej?

jak smakuje olej lniany?jest gorzki, cierpki?

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Mam karmelową i czekoladową olej lniany jest dobry, mi smakuje trochę orzechowo, dość gorzki. Dzięki niemu proporcje tłuszczy w diecie będę miała porządne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
4nn chciałabym, żebyś mi poradziła wiem, że konkurs na przemianę sylwetki nie jest skierowany do początkujących, ale wyobrażam sobie jak można się wyrobić takim treningiem przez 3 miesiące i kusi mnie to.

Podsumuje Ci moje ostatnie 6 tygodni. Wymiary trochę nieregularne, ale patrząc na te imponujące spadki, to chyba nieważne kiedy się dokonały




pierwszy pomiar podczas okresu, więc porównanie do drugiego,
pomiar luz/napięte,
biceps to chyba jakaś pomyłka

Pierwszy miesiąc:
Trening: 3x obwodowy, 2x aero + brzuch
Dieta: 1800 kcal 150/150/T

Dwa kolejne tygodnie:
Trening: 3x FBW, 2x interwały + brzuch
Dieta: treningowe 1800 kcal 130/100/T, nietreningowe 1600 kcal 130/100/T

Tak to wyglądało. Wiem, że cienki bolek ze mnie. Byłoby dobrze coś schudnąć przed wakacjami, bo patrzeć w lustro nie mogę. Nie wiem, czy dam radę takie treningi sobie fundować 5x w tygodniu, ale test wytrzymałościowy, który trzeba zrobić na początek, może mi dużo powiedzieć

Pytanie do Ciebie, czy na tym etapie warto się czegoś takiego podejmować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie powinnaś pytać, tylko poinformować, że bierzesz udział te 3 miesiące są dla Ciebie, sama się sprawdzisz i zobaczysz ile jesteś w stanie dać z siebie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
o jakim konkursie mówicie?

może i to dla mnie byłaby ogromna motywacja.

ooo będziemy miały w dwie motywacje jako początkujące

szkoda ,że teraz nie ma konkursu żadnego dla początkujących na redukcję

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
4nn racja

muffinek99 konkurs jest w jednym z kilku pierwszych tematów na Ladies SFD









A. Martwy ciąg 10x41kg / 6x46kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 10x8,5kg / 10x11kg / 10x13,5kg
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem 10x25kg / 10x30kg / 10x35kg
C1. wypady 10x9kg / 10x10kg / 10x10kg
C2. uginanie nóg siedząc 10x35kg / 10x40kg / 6x45kg + 4x40kg
D. pompki - sukces!!! 3 prawdziwe pompki i 1 na podwyższeniu
+ skurcz wieńczący trening

Nie wiem jakie węgle mam jeść. Tak naprawdę zostaje mi pasztet ze strączkowych (jakoś go trawię) i owoce. Jeszcze muszę znaleźć coś o tajemniczej nazwie quinoa, może się nada. Rozkminiam strategię na konkurs Zastanawiam się nad węglami w dużej dawce tylko okołotreningowo. Po treningu na pewno owoce, a przed? Strączkowe trochę zbyt ciężkostrawne przed takim wysiłkiem.





Trening - w 30 minut 9 obwodów (no prawie, 2 burpees nie zdążyły na czas)
10x Sumo DL HI Pull (sztanga 13kg)
9x push up (damskie)
8x swing (hantla 12kg)
7x sit up
6x burpee

Ciężko nadążyć z oddychaniem, ale fajnie było oczywiście za bardzo się oszczędzam, sztanga mogła być cięższa i trochę szybciej mogłam to robić, bo pod koniec dałam radę przyśpieszyć jak chciałam zdążyć, a już nie powinnam być w stanie myślę, że za 3 miechy będę już wiedzieć jak się zmasakrować treningiem. Mimo to było ciężko, najchętniej poszłabym już spać...

Maxy sprawdzę w pierwszym tygodniu, bo widzę, że można. Teraz 3 dni przerwy od siłki, bo mam ważny egzamin za tydzień i go obleję jak tak dalej pójdzie



Zmieniony przez - hakkuna w dniu 2011-04-06 14:23:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jak eliminujesz gluten, to ryż może być.

Z pompkami super, dawaj dalej

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
pasztet ze straczkow tez zmairzam upiec- jakie przyprawy dodawalas?

a probowalas z wegli kasze kus kus? nie smakuje jak kasza...
wow podziwiam za 3 pompki...

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fume90- redukcja i naprawa metabolizmu

Następny temat

Przemiana w 99 dni i nawyki na całe życie

WHEY premium