SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hakkuna / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Ale wstyd! Zrobiłam barki zamiast pleców fu*k! (cenzurka na takie niewinne sformułowanie? )

Do plank się bardzo przyłożyłam, nawet spytałam postronnego obserwatora czy jestem prosta Spróbuję znaleźć miejsce, żebym się z lustrze widziała, to już nie będzie miejsca na błędy.

Miło, że interwały to trening. Szkoda, że już za późno na orzeszki

Zmieniony przez - hakkuna w dniu 2011-03-24 23:37:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Gdzie tam za późno, ja przed chwilą skończyłam jeść i idę spać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jak Ci w plank za łatwo, to rób na swiss ball

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
nie powiem żeby było łatwo ale piłka to dobry pomysł, bo łatwiej mi będzie podziwiać się w lustrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
u mnie ostatnio próba przekręcenia głowy żeby się podziwić w lustrze skończyła sie zleceniem z piłki

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
aha no trudno, będę uważać, może się nie zabiję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Prosta możesz być, ale jak masz pupę za wysoko, to już jest za łatwo plank na piłce miażdży

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
hakkuna cyba podpatrze twój trening i zniego skorzystam bo nie potrafię ułożyć własnego -ukradne Ci co nieco

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
nie mam żadnych praw autorskich, więc proszę bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Dziś był trening B:

A. Martwy ciąg 10x41kg / 10x46kg / 10x46kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 10x8,5kg / 10x11kg / 10x13,5kg (założyłam że sztanga waży 6kg, na oko bo jeszcze nie zważyłam)
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem 10x25kg / 10x30kg / 8x35kg
C1. wypady 10x9kg / 10x10kg / 7x10kg
C2. uginanie nóg siedząc 10x35kg / 10x40kg / 10x45kg
D. pompki damskie - 12 sztuk

+ 20min aerobów

Słaaaabo! Po MC posiłek sprzed 3 godzin znalazł się w moim gardle i tam już pozostał do końca treningu (jak to możliwe?!). Na dodatek dowiedziałam się, że źle robię, bo nie trzymam brzucha. Barki lepiej bo ciężaru było w sam raz. Ściąganie drążka gorzej nie wiadomo czemu. Wypady to jakaś tragedia, rzucało mną na boki i w ogóle wyglądałam jak gałąź na wietrze. Uginanie nóg z ledwością, ostatnie powtórzenia z coraz mniejszym zakresem ruchu. Tylko pompki poszły lajtowo i może następnym razem zrobię prawdziwą;D

Chyba stłumię trochę pragnienie brania coraz więcej ciężaru, bo technika leży I nie wiem skąd mi się wziął zakwas tylko na jednym boku brzucha. Eeee dziś nie jestem zadowolona.

No i jeszcze micha:



+ dwie łyżeczki kawy zbożowej, pół łyżeczki kakao i słodzik - na wk**wienie

Brokuły i makaron out
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fume90- redukcja i naprawa metabolizmu

Następny temat

Przemiana w 99 dni i nawyki na całe życie

WHEY premium