SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gimnastyka sportowa A-Z

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 263903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... no tak kurva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 808
kto wie czy są zapisy na gimnastyke sportowa w skierniewicach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
moze spytaj w dziale regionalnym

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
Znacie jakieś ćwiczenia gimnastyczne gdzie oprócz techniki jest potrzebna siła ramion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1219
jesli chodzi o przyządy to chyba na wszystkich, a jelsi o wolne, to przy wielu z nich potrzeba jest siła nie tylko ramion (choc na 1 rzut oka wydaje sie inaczej) chocby takie stanie na rękach. jak ktos jest słaby to nie utrzyma swojego cięzaru. albo wychwyt z głowy, do wybicie sie uzywasz rak. itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A moze ma ktos z was jakies namiary na jakies filmiki w necie z roznymi elementami gimnastycznymi dla poczatkujacych i bardziej zaawansowanych?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Albo jakas dobra stronka z cwiczeniami wolnymi w gimnastyce?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 443
Przeczytałem ten temamt od deski do deski, ale zacząłem juz troche cwiczyć wczesniej. Oczywiscie w domu;/. W moim miasteczku raczej mozliwosci na cwiczenie akrobatyki (nawet amatrosko) na sali (z minimalnym wyposażeniem), jest niestety mało możliwe. Na szczęscie mam bardzo obszerne poddasze i pare materaców i dość spory trawnik. No i tak od dwoch tygodni zacząłem sie rozciągac i ćwiczyc mostek ktorego za cholere nie moge zrobic ze stania. Po scianie robię bezproblemowo. W staniu wychylam sie w tył i... padam na plecy Jestem za mało rozciągnięty czy może źle przezucam ciężar ciała? a moze jeszcze cos robie źle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Moze poprostu sprobuj na poczatek z pomoca kogos? Niech ustanie obok i trzyma Cie za plecy i powoli opuszcza w dol az do mostka. To ze jestes za malo rozciagniety to calkiem mozliwe. Wiesz oczywiscie ze nalezy rozciagac wszystkie partie a nie tylko plecy czy nogi?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 443
Juz bez problemu robię Teraz powoli wezmę sie za stanie na rękach. Jak zacząć? Od stania przy ścianie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CAPOIRA!

Następny temat

Snowboard w Polsce?

WHEY premium