SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gimnastyka sportowa A-Z

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 263672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
eeeee dzis probowalem salto z miejsca do przodu (spadam na dupe) a z rozbiegu na kucaka lipa.w flic flacu za male wybicie nawet nie moge doskoczyc zeby na glowe spasc<lol> i przeleciec dalej. a przy wychwycie z rak spadam na kucaka . Poprostu straszne to wszystko robilem na dojo(sala judo) i wzialem 3 materace dodatkowo

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
musze cwiczyc to jedyne wyjscie

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
Co do wychwytu z rąk staraj się robić go trochę agresywnie(dynamiczniej), gdy juz jestes na rękach wybij się z nich szybko. Staraj się aby dłonie na ziemi były przez jak najkrótszy czas. Radzę ci tez przeprowadzać bardzo solidne rozciągnięcie, które przydaje sie w sumie do wszystkiego. No i jak sam mówiłeś ćwicz, ćwicz, ćwicz gdzie tylko się da.
Dzisiaj spróbuje się przylożyć bardziej do salta w przód, korzystając z podpowiedzi z twojego linka. Pozdrawiam

Nawet bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
rozciagam sie w domu do szpagatu i do mostka i jescze troszke innych rzeczy.musze sie pochwalic bo od zerowego szpagatu w poprzek we wrzesniu teraz przy dobrym rozgrzaniu i rozciagnieciu brakuje mi ponizej 40 cm(mniej niz 40 cm) ale cwicze dalej.a w mostku rak nie moge wyprostowac chyba musze je rozciagnac.juz zaczalem . wogole od wrzesnia jest znaczna poprawa w rozciaganiu. teraz historia dlaczego:poszedlem do liceum sportowego we wrzesniu i tam mialem klase pomieszana ludzmi z roznych dyscyplin(ja judo)i byli tez gimnastycy . jak zobaczyem jakie lapy maja to wymieklem bicepsy i ich rozciagniecie itp. tez chcialem zaczac trenowac ale trener gimnastyki powiedzial ze nie i wytlumaczyl dlaczego- bo za stary itp. a ja zaczalem sam sie rozciagac i probowac cos robic oto moja historia

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
o mam pytanie wazne dla mnie bardzo mocno-jak rozciagnac gorna czesc kregoslupa tzn tam gdzie niektorzy maja zaokroglone plecy??(ja mam jescze minimalnie)jak wpol i jestem luzny.a jak sie wyposuje to nie>

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
A to się da wogóle jakoś rozciągnąć?? Ja nie mam zielonego pojęcia albo niezrozumiałem o co Ci dokładnie chodzi.

Nawet bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
mysle ze sie da

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1219
chyba chodzi wam o przezut w przód
opisywałem dokładnie, jak to sie robi byle szybko i dynamicznie.
jak sie wybijasz z materacy co jest to słabe odbicie.
wybijaj sie z maty a dpiero ląduj na materacu.
przy salcie w przód "dokrecaj" ruchem rąk to powinienes zrobic wiekszy obrót. i skacz w góre a nie w przód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
ja sie wybijalem z mat.ciagle probuje i nie wychodzi na proste nogi wychwyt,co za kicz,trzeba troche rozkrecic ten dzial bardziej bo widze ze pod moa nieobecnosc nikt nic nie napisal procz szadoła

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
hmmm...Ja swój wychwyt opieram bardzo na rozciągnięciu i dynamicznym wybiciu się z rąk, wtedy nie potrzebuje rozbiegu.

Nawet bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CAPOIRA!

Następny temat

Snowboard w Polsce?

WHEY premium