SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gimnastyka sportowa A-Z

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 263940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
Ludzie !! Czy znacie jakiś sposób na przewrót w tył do stania na rękach?? Łapy mam dosc silne, ale nie wiem w którym momencie podnieść sie do góry, gdzie ma być głowa i wogóle nic nie wiem. Sam przewrót w tył mam opanowany perfecto

..homo znaczy człowiek a ty szukasz sensacji.. ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a stanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 110
To jest latwe do zrobienia ale na poczatku trzeba sie troche z technika pobawic a wiec : musisz wyprostowac nogi w momencie kiedy palce pokazuja sufit i ta dynamicznie nimi jakby kopnac w ten sufit podniesc sie na rekach i juz :P zadna filozofia Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
Siema!@
Jak zrobic przewrót w przód na rekach?? Nie chodzi mi o taki zwykły tylko z pozycji stojacej przewrót na rekach ladujac na nogi. ZA kazdym razem zachaczam plermi co robie nie tak?? Moze ktos pomoże??? pozdrawiam

Zycie to nie bajka tylko piep... walka!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
nie specjalnie rozumiem. Napisz dokładniej o co chodzi... jak to "przewrót w przód" na rękach? Czy chodzi o tzw."fikołek" do wstania na prostych nogach?

..homo znaczy człowiek a ty szukasz sensacji.. ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
To znaczy po prostu jestem pierwszy raz na tym forum i dopiero zaczynam przygode z gimnastyka:) umiem juz zejscie do mostka z pozycji stojacej do tyłu i chciałbym sie jeszcze czegos nauczyuc, a wiec potrzeba mi jakies linki ktore pomoga mi wykonywac roznie cwiczenia! To znaczy takie ktore moge wykonywac amatorsko w domu z reszta wszytskie linki ktore pokazuja jak wykonywac Cwiczenia sie przydadza:) pozdrawiam i prosze o pomoc:D:DD:

Zycie to nie bajka tylko piep... walka!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72
czy ktos wie jak zrobić taką "poziomkę", tzn. ile trzeba siły żeby takie coś zrobić? Bo nie wiem czy mógłbym np. pocwiczyć ostro na silce wyciskanie leząc i potem zacząc ćwiczyć poziomki? Jak wyciskanie sie przekłąda na tą pozycję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 815
mam pytanie bo mieszkam w malym miasteczku wiec nie mam mozliwosci chodzenia na capo itp no ale chcialbym sie nauczyc wszytskich tych ewolucji..albo przynajmniej czesc...nie ktorych nauczylem sie sam tzn tych co nie sa zbyt wymagajace i ryzykowane( gwiazde stanie na rekach chodzenie na nich oraz przezut do przodu) na wf salto w przod zrobie ale na wyskoczni.. i teraz pytanko czy lepiej sobie odpuscic i nie probwoc czy sporbwoac bez fachowego oka instruktora itp. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31


Hmmm...tenuję gimnastykę od jakiegoś czasu;)do miejsca gdzie trenuje mam jakieś 22km, także nie za blisko;/.A co do twojego pytania to stanowczo odradzam wykonywania trudniejszych elementów w domu, zwłaszcza bez asekuracji.W ostateczności możesz poprosić o rade wuefiste lub kogoś kto się po prostu na tym zna.A w domu pewnie ale tylko proste ćw, rozciąganie itp.Pomyśl przezd wszystkim o swoim bezpieczeństwie:)Poszukaj jeszcze raz, w jakimś większym mieście a nóż może coś znajdziesz....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CAPOIRA!

Następny temat

Snowboard w Polsce?

WHEY premium