SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gimnastyka sportowa A-Z

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 263205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak wogole na co to jest zaliczenie? awf czy co? ..jak zdasz to stawiasz litra na stół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36
Aha ;] No to 3m ta ;] mam nadzieje ze sie dostane ;p ba zwykly WF bo w Czestochowie nie ma AWF a nie chce mi sie nigdzie wyjezdzac ;p

Zmieniony przez - t3d1 w dniu 2004-06-24 20:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2154
Ja też zdaję na "Wychowanie..." na wrocławski AWF - mam examy sprawnościowe w sobotę, trochę sram w gacie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yodzisz wyluzuj ...z swoja sprawnoscia nie ma bata zebyś nie zdal ...jak tremka bedzie za duza to se strzel 100


p.s. t3d1 zeby rozdawac sog'i trza byc abonamentem czyli zaplacic 5zl na 6miechow ...taka mala rada ,Pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36
Ło qrca narazie mnie nie stac ;p hahah moze w przyszlosci :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3591
hej misrzowie mam pytanko ...
jak mozna sie nauczyc salta od sciany , jakie cwiczenia i ile to moze zajac a moze to jes t bardzo trudne?? prosze o pomoc bo to fajna rzecz z gory dzieki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
salto w tyl od sciany ..hm sam proboje zlapac forme i zaczac cwic zyc ten element, dobrze jest jak juz umiesz smao salto w tyl ...a z odbiciem od sciany to juz mniejszy problem poprostu rozpedzasz sie i odbijasz od niej ...tylko najpierw zacznij cwiczyc z asekuracja i nad jakims materacem ...pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2154
Moim zdaniem nie warto zabierać się za takie rzeczy bez odpowiedniej wiedzy i podstawowego przygotowania w zakresie gimnastyki i akrobatyki .

Zmieniony przez - yodzisz w dniu 2004-06-27 01:20:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3591
spoko ...najpierw bede sie uczyl salta i fiflacka mam na to duzo czasu casy wolny czas bede sie rozciagal i kombinowal noi mam dosteep za darmo n ahale i full materacy noi kumple co tez cwicza sie znajda do asekuracji z gory thXXL..pozdrow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2154
Widzę, że nastawiłeś się już na skakanie kosmosów, więc nie będę Cię od tego odciągał. Ode mnie tylko dobra rada: poćwicz na początek trochę gwiazd, stanie na głowie itp., byś nabrał pewności siebie i nieco się "rozruszał" . Później będzie Ci łatwiej i zmniejszysz prawdopodobieństwo zrobienia sobie krzywdy . Pamiętaj o dobrej rozgrzewce.

Powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CAPOIRA!

Następny temat

Snowboard w Polsce?

Wiecej