SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gimnastyka sportowa A-Z

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 263875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
dzieki wam za opowiedzi i podpowiedzi (dlaczego nie moge sie zarejestrowac)?? ciagle wyskakuje ze mam blad:/)kto mieszka w Gdansku i ma jakas salke zeby cwiczyc elementy gimnastyki(gdzie moglbym sie podlaczyc):) ??ostatnio bylem zapisac sie na treningi gimnastykI a tu lipa.trener powiedzial ze nie ma wolnej sali,jestem za stary(mam 16 lat)i za wysoki(182 cm).juz wtedy mnie zalamal.a na koniec dodal ze nie ma nawet mozliwosci odplatnie.a to jest moje marzenie.co mam zrobic??

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26
Znalezc jeszcze kogos chetnego i wynajac w miare nadajaca sie salke (specjalistycznych pewnie wam nie udostepnia, ale jakąs do baletu - tam jest czesto sprezyste podloze, a najszybciej zwyklą, niewielką, byle z materacami - cudow po rundaku i fiflaku chyba jeszcze nie bedziesz robil), pozniej czekac na lato i sucha nawierzchnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
Ja również czekam z utęsknieniem na lato. Jak na razie najlepszą powierzchnią do wywijania jest...trawka(ale taka bez kupek). I jeszcze najlepiej ćwicz bez butów, masz wtedy wyższe wybicie i wogóle sie lepiej skacze. A z sała to masz podobny problem co w moim mieście. Wszedzie chcieli tylko za kase nam salke dawać, ale raz zatańczyliśmy w szkole na apelu. Spodobało się im, docenili nas i mamy salke za friko. Niestety tylko raz w tygodniu. pozdrawiam :)

Nawet bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1219
jak sie nauczysz szybko zle, to sie potem nie oduczysz ja tak miałem przy salcie z drazka, puszcząłem prawa reke momenmt pozniej bo miałem "blokade" i potem nidy sie jzu nie oduczyłem i nie mogłem tego robic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 135
witam!Czy ktos z forumowiczow trenuje moze na dks targówku w warszawie?

zobacz to czego inni nie dostrzegaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
Tak szadoł_ ma tu swietą rację. Jak już sie czegoś uczysz to ucz sie od razu tak jak ma się to robić. Potem będziesz miał ogromnew kłopoty z oduczenia się "głupiego" nawyku. Ja przez takie coś uczyłem się flikflaka dwa razy dłużej. Pozdrawiam :)

Nawet bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 135
http://67.18.198.26/tricking/free_your_mind.wmv - sprawdzcie ten freerun, jest na co popatrzec.

zobacz to czego inni nie dostrzegaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
mi nie chodzi tylko o salta fiflaki itp.lecz o cala gimnastyke -drazki porecze kolka i inne.No ale akrobatyka oczywiscie tez

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
Uuuuu...no to masz faktycznie kłopot. Ten trener, który ci powiedział że jesteś za stary to musi być wielkim lolem. W rzadnej dyscyplinie nie ma czegoś takiego, że "jesteś za stary" lub "jesteś za wysoki", jeśli naprwde zależy ci na tym aby coś osiągnąć to to osiągniesz. Nie poddawaj sie tylko. Pozdrawiam

Nawet bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
Wielkie dzieki za pocieszenie b3czka . a teraz podam link z flic flackiem
http://www.jonatmat.zen.co.uk/jonatmat/Technical/Flic.htm 

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CAPOIRA!

Następny temat

Snowboard w Polsce?

WHEY premium