SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gimnastyka sportowa A-Z

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 263676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1625
Wiesz, może ostatnie centymetry są najgorsze, lecz to tylko pozory. Kiedyś tez mi brakowało kilku cm i prze pół roku wydawało mi się że dalej nie moge. Lecz pewnogo pięknego dnia na treningu mysłe sobie:"A****" i siadłem - szpagat jak nic:D Wiem, że to boli ale nic ci się nie stanie tylko dobrze sie rozgrzej i chwilkę porozciągaj:D

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2154
A ja się w ogóle nie rozciągam (no tyle tylko, że przy rozgrzewkach na treningach), a robię szpagaty na wszystkie strony .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1625
jak się ćwiczy capoeira'e to napewno mięśnie się rozciągają, wogóle ruch w tym wypadku jest bardzo dobroczynny i wskazany. od kad zaczalem chodzic na kung-fu do szpagatow nie musze sie rozciagac:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1625
Yodzisz, może masz jakiś swój nowy samlerek, jaesli tak to zapodaj linka. Widziałem kiedyś twój samplerek to spoko wymiatałeś, teraz pewnie jeszcze lepiej:D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2154
Co do samplerków, to mam parę "nowych" filmików (sprzed miesiąca lub dwóch), przedstawiających kawałek pokazów na wrocławskich Juvenaliach i jakieś tam filmiki z salki akrobatycznej . Usuńcie spację za "pl" i można ściągać (sorry, za ten zabieg, ale system forum coś świruje).

http://www.republika.pl/capo_filmy/Yodzisz_juvenalia.mpg
http://www.republika.pl/capo_filmy/Yodynka_1.mpg

Wszystkie filmiki w badziewnej jakości (niestety kompresja musi być). Niedługo kupię aparacik cyfrowy, to będzie więcej równie badziewnej jakości filmików i duuuużo fotek .

Zmieniony przez - yodzisz w dniu 2004-06-01 23:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2154
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
CO do szpagatu--> kwestia psychiki te ostatni kilka cm. Naprawde uwazajcie zeby sie dobrze rozgrzewac, ja mimo bardzo dobrego szpagatu w Lutym naderwałem podudzie (zrobiłem parafuso bez rogrzewki )No idwa miechy mineło zanim wróciłem do szpagaciku

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko ,filmy.
mozesz opisac ocb z tym skakaniem na rękach, fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yo chlopaki przestudioalem wasz temacik i widze ze yodzis tu pikne linki zapodaje ...sogacz mu za to !
Chcialem powiedziec ze sam trenowalem 5 lat gimnastyke sportowa i co mi po niej zostalo to stanie na rekach i chodzenie na nich ale pamietam w glowie wiekszosc jak co sie robi

Co do salta w tyl to ja sam sie dluuugo uczylem...zaczynalem od skakania do takiego dolu wypelninego miekkimi gabeczkami czyli zero stresu ze cos sie stanie a max fun a potem zaczelo sie skakac z materacy na poczatku jakis 50cm materacyk...z czasem doszedlem do 10cm no i wkoncu w latach swietnosci robilem z miejsca
W domu polamalem wersalke od robienia salt

p.s. mala rada jak juz mowili poprzednicy nie trenujcie SAMI w domu bo se cos zrobicie i wamjeszcze nikt nie pomoze bo sie nawet ruszyc nie bedziecie mogli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2154
shadow_ - skakanie na rękach to najprostsza rzecz na świecie . Stojąc na rękach w rozkroku (jedna noga z przodu, druga za plecami) po prostu dynamicznie zmieniasz nogi, wybijając się przy tym nieco z barków. Proste jak drut . Można też spróbować wersji ze złączonymi nogami (prostsze).

P.S. Apocc, dzięki za Sog'a --> odbijam

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - yodzisz w dniu 2004-06-02 23:52:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CAPOIRA!

Następny temat

Snowboard w Polsce?

WHEY premium