SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gigantmasx-pytania

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po cholere po treningu bierzesz AAKG??? Pompa ma byc podczas treningu co nie? a nie po treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
wow, gigant, jak Ty na to wpadłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Ale pisze żeby po treningu też brać

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Gościu gigantmasx zastanów się za nim coś napiszesz,z reszta nie tylko na forum treca robisz niezłe zamieszanie ale także na innych pytając np. czy można łączyć pompera z gainerem(buahaha,śmiech,normalnie żenada).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Tyle ci tu ludzie mądrych słów nie którzy piszą a ty dalej swoje(ogarnij się chłopie troche) Zacznij jakoś doceniać to co inni piszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
doceniam i to niejest odpowiedź na moje pytanie

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
AAKG weź 6-8 kapsów przed treningiem a po treningu aminokwasy i carbo. ale skupił bym sie na treningu i diecie. od samych supli nie urośniesz!

Zmieniony przez - glok w dniu 2011-02-05 21:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glok on sie pytal tylko o aakg...a Ty wyjezdzasz z carbo i aminokwasami...

Gigant,to ze pisza ze trzeba brac po treningu to nie znaczy ze TY musisz to brac wlasnie po treningu.. przed treningiem mozesz wziasc 6-8kapsow tak jak glok napisal. Jak po jakims tam czasie pompa bedzie coraz mniejsza,zwiekszaj dawki co jedna tabletke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
AAKG nie tylko ma pompować , transport składników odżywczych co po treningu też jest bardzo ważne.Moim zdaniem to jeżeli dobry trening to i bez aakg się spompujesz jak świniak a te 4 Capsy powinny wystarczyć moim zdaniem chociaż sam bym brał 6 przed znając życie

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dzięki za pomoc Bulek

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykle

Następny temat

bardzo slabe kosci i stawy-pomocy

WHEY premium