SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gigantmasx-pytania

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
OK kumam o co chodzi. Na masie aeroby też jako podkręcenie metabolizmu. Na redukcji można dłużej kręcić. Sprawa wyjaśniona

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gigantmasx Jezeli nie zalejesz sie az tak,to mozesz mase ciagnac nawet 4 miechy.Papaj tez tak robil z tego co mi kiedys napisal. Wiec wszystko zalezy od zatluszczenia i od wlasnej inicjatywy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
rozumiem cię Bulek ale chodzi mi oto czy jak skończe cykl na mase to czy ( za pare miesięcy) mógłbym zrobić redukce przecierz kulturyści mają mało fatu reszta to masa mięśniowa

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestes kulturysta? jezdzisz na zawody? Nie sadze.Jestes poczatkujacym ze stazem 6-7 miesiecy wiec Tobie akurat zalezy narazie na zbudowaniu masy miesniowej i jakiejs tam masy ciala. Wiadomo ze nie mozna sie za bardzo zalac...ale jezeli zrobisz tej masy troche,to dobrze by bylo po cyklu na mase zrobic sobie mala redukcje,i wyrzezbic nowo zbudowane mieso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
Dokładnie tak jak pisze Bulek1991.
Na razie skup się na robieniu masy a czy robić dalej masę czy redukcję ocenisz za te parę miesięcy

Zmieniony przez - kristek86 w dniu 2011-01-28 14:52:14

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
a co do aerobów papaj mi kiedyś napisał że powinny trwać 30 min.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Problem też mam z tym że ciężko mi śię je tak duże posiłki (średnia przemiana materii)

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
i zwłaszcza taką ilość, musiałem sobie zakupić to co
Jabi mi polecił enzymy trawienne "digest plus" i "dibencozide Force" bo niechciało mi śię tyle jeść (niemogłem).

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tez wczesniej bylo ciezko pochlaniac 100g ryzu Pamietaj ze przed treningiem i po treningu najwiecej weglowodanow dajesz.Z czasem zoladek Ci sie rozciagnie i bedzie gitarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
ale dalej ciężko mi się je te same posiłki czyja to wina ?? monotonnej diety??, zamałe odstępy czasu pomiędzy posiłkami??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykle

Następny temat

bardzo slabe kosci i stawy-pomocy

WHEY premium