SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gigantmasx-pytania

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
w życiu trzeba kombinować "jak nieidzie tak to pójdzie tak"

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
pomoże

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Jakby taka B12 działała to sterydy byłyby niepotrzebne. Także bierz się do roboty i nie szukaj jakiś dupereli! Jeśli nadal oczekujesz odpowiedzi na to pytanie to znaczy, że ten sport nie jest dla Ciebie i powinieneś zmienić kierunek lub w ogóle zaprzestać uprawiania sportu.

Gdybyś poświęcił na ułożenie diety i przygotowanie posiłków tyle ile poświęcasz na zadawanie tych swoich bezsensownych pytań miałbyś już przy dobrej diecie 0,2kg mięśnia (z głowy to sobie wymyśliłem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Gigant , jeżeli masz zamiar brać to co mówiłeś w dziale Doping co ci odradzam z ręką na sercu , gdyż ćwiczysz ledwo 5 miesięcy ledwo co odżywek smak poczułeś a już się łapiesz za takie sprzęty.B12 tylko i wyłącznie gdy jest zalecenie lekarza np:kontuzja,choroba i inne przypadki.No i oczywiście w przypadkach stosowania silniejszych środków.Lecz nie wprowadzam cię w to ani kroku dalej bo nie mam zamiaru przyczyniać się do czyjejś krzywdy.

#edit to witamina C napędza metabolizm w głównym stopniu nie b12

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-02-03 20:07:36

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
A ja myślałem, że gigant tylko w Trecu taki SYF robi. Głupie pytanie i wysyłam prośbę o bana dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B12 w strzalach nie dla Ciebie...dla kulturystow bardziej.Kup sobie lecytyne lepiej +mono i Nitrobolon II LE. Jestes sezonowcem co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dzieki za pomoc,sezonowcem nie jestem lecz moja chęć wyrobienia muskularnej sylwetki za pomocą różnych leków i suplementow mnie przerasta (mało cierpliwy).

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki to jest sport.Tylko cierpliwi duzo zyskaja...Suple az tak duzo Ci nie dadza...to tylko dodatki.Wez sie za zbilansowana diete i ciezki trening.

Aha no i Monohydrat kreatyny + MASS XXL ...powinno pojsc bardzo szybko.

Zmieniony przez - Bulek1991 w dniu 2011-02-03 21:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dzięki za pomoc szkoda ze niema supli co w tydzień robią z człowieka umiesnione monstrum ,widać cierpliwość popłaca na sukces trzeba potrzekac

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-02-03 21:50:52

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Supli nie ma,ale doping jest Ale w tym wieku i z takim stazem nie ma sie co za to zabierac...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykle

Następny temat

bardzo slabe kosci i stawy-pomocy

WHEY premium