SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gigantmasx-pytania

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
prosze o odpowiedź na powyższe pytanie

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast HMB dokup sobie BCAA,najwazniejsze na redukcji.Redukcja moze trwac tak dlugo ile masz do zredukowania i do wyrzezbienia.Mozesz robic rzezbe+redukcje odrazu,cwiczenia takie jak na rzezbe,ilosc powtorzen tak jak na rzezbe. Dieta albo LOW CARB,albo balans weglowodanami. Afterburning po treningu 20 minut na bierzni lub na rowerku bylby dobrym rozwiazaniem+ Interwaly w dni nietreningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Nie masz co rzeźbić , odpuść sobie z takimi wymiarami bo zostanie z ciebie wiór

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dzięki za pomoc, a teraz prosze was o skomentowanie tej regułki co uważacie na ten temat Poprawa zarysu żylnego u kulturystów (waskularyzacja):Fenomen ten jest jeszcze dokładnie nie wytłumaczony, ale przyjmuje się, że właśnie te objawy (większe grubsze żyły) występują z powodu podwyższonego ciśnienia krwi. Wyraźne zarysy żylne są właściwością TOP-KULTURYSTÓW. Prawda czy Fałsz

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
jak kiedyś byłem w Austri to widziałem odżywke z rysunkiem Colemana na przyrost i zwiększenie żył ( pogrubienie ich,zwiększenie) co o tym myślićie?????????????? (Odżywka była chyba firmy BSN ale niemam pewności.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Po co Ci takie suple? My Ci powiemy, że niepotrzebne Tobie są, a Ty i tak pewnie kupisz bo myślisz, że suple wszystko za Ciebie zrobią i nie będziesz musiał ćwiczyć, żeby wyglądać jak Jay.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
w dużej mierze zależy to od genetyki i od ilości tkanki tłuszczowej w organiźmie. na twoim miejscu nie przejmował bym się tym za bardzo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nitrobolon pomaga w waskularyzacji,tak jak i inne NO boostery...tak samo AAKG. Tylko wtedy musissz byc bardzo odtluszczony zeby zylki Ci wyszly. Najpierw rob mase potem walnij redukcje i rzezbe...Przesta ma racje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Mnie po Nitrobolonie gdzie nigdy żył na barkach nie miałem , wyskoczyło mi ich mnóstwo i tak już zostało , ciężki trening robi swoje I niski Body fat.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dzięki że się wypowiedzieliście na moje powyższe stwierdzenie

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykle

Następny temat

bardzo slabe kosci i stawy-pomocy

WHEY premium