SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gigantmasx-pytania

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Uzytkowniku "Bulek"-swoje życiowe mądrości proszę zachować dla siebie.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
I jakbyś Bulek niewiedzial to forum służy do zadawania pytań i wspólnego wymieniania sie doświadczeniami .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do zadawania pytan? i wspolnego wymieniania sie doswiadczeniami??? A jakie Ty masz doswiadczenia??? Chodzi ci o Twoje glupie pytania typu"czy jest jakis inny sposob na duze kaptury oprocz dobrego treningu" chlopaku ! nawet moja siostra by takiego pytania nie zadala!!!A nic nie wie o kulturystyce i sporcie silowym! A co do mojej zyciowej wiedzy tak jak Ty to powiedziales,nawet 1/4 z tego nie przezyles.

Najlepiej by bylo jak bys zalozyl osobny DZIAL dla takich oslow jak Ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Wielki geniusz i ekspert na forum-bulek ,weź sie lepiej schowaj do szafy z ta swoją wiedzą

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz szkoda ze nie mieszkam gdzies blisko Ciebie...ale mniejsza w to.Nie bede z takim czlowiekiem jak Ty dyskutowal.Liczy sie wiedza zyciowa ,czlowiek sie uczy metoda prob i bledow ,i ten kto pyta nie bladzi ,prawda.Ale Twoje pytania sa takie glupie ze az klawiatura i myszka mi sie smieja. Dziekuje bardzo za podzielenie sie Twoja wiedza i zdaniem w tym dziale Pozdrawiam serdecznie,Bulek

p.s A do szafy bym sie raczej nie zmiescil to tak miedzy wersami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
i ja również .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Bulek tylko nie jedź do niego z kolegami, tylko sam jak już

Nie warto spinać się dla takiego kogoś jak gigantmasx, który niedługo będzie pytał czy zupę jeść łyżką czy widelcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kotlet95 a po co mi koledzy? ja jak jezdze to samemu A zreszta w sumie to ja mam go juz gdzies wiesz,glupie komentarze i glupie pytania sa u niego codziennoscia.Jestem tylko ciekawy czy swoja dziewczyne tez tyle pyta jak maja przejsc do rzeczy Kotlet sog dla Ciebie tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Podejrzewam, że on nie ma dziewczyny bo jaka by z takim wytrzymała? No chyba, że ma dużo kasy to jakaś wytrzyma z tego powodu (nie mówię, że wszystkie lecą na kasę).

Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz mniejsza w to czy ma dziewczyne czy nie...niech przestanie zadawac CHOLERNIE GLUPIE pytania tutaj w dziale,i niech sie zabierze za zadawanie powaznych i sensownych pytan...nie ma opyerdalania sie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykle

Następny temat

bardzo slabe kosci i stawy-pomocy

WHEY premium