SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gigantmasx-pytania

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi mozesz soga dac hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
w sumie tam sie troche uspokoil..

ale czasem 'doradza'

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe wazne ze sie stara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
no dobra nic tu po mnie..nie lubie za bardzo treca bo kiedys w pudelku 300g kreatyny bylo ROWNE 200g...ale giganta sobie wezcie pozdro naturszczyki

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Cześ Bulek mam pytanie czy uważasz że dekstroza jest dobrym transportem kreatyny???

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalewa tluszczem i bardzo mocno wyrzuca insuline...wolal bym brac MaxCarba po treningu razem z kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
to że tłuszczem zalewa to wiem , zaczekaj chwile Bulek to zaraz wrzuce tu rospiske którą pewnie czytałeś że dekstroza to dobry transport kreatyny to wielki mit bo to ryboza i tauryna jest transporterem kreatyny

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
3 MIT - Dextroza bardzo dobrze wpływa na transport kreatyny i żeby cykl był efektywniejszy należy brać ją do każdej porcji kreatyny.

Jedna z największych bzdur jakie słyszałem i najczęściej przewija się na forum sfd.pl. Pogląd ten panował mniej więcej do 2006r. Dextroza, czyli glukoza nie wpływa na transport kreatyny. W badaniach dokładnie wyszło, ze odpowiedź insulinowa jest albo za mała, albo występuje nie w tym momencie co trzeba, aby przyczynić się do transportu kreatyny. Dextroza to cukier prosty o bardzo wysokim IG, przez co należy go unikać. Może on powodować raczej ujemne skutki.
WNIOSEK: Dextroza jest całkowicie zbędna zarówno przy cyklu kreatynowym jak i bez niego.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
masz linka czhyba że już czytałeś ten artykól [https://www.sfd.pl/[ART]Największe_mity_suplementacji_by_boguc-t388229.html] 

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
może Papaj albo Jabi się wypowie co do dekstrozy czy wierzą w ten mit że pełni funkcję szybkiego transportera kreatyny

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykle

Następny temat

bardzo slabe kosci i stawy-pomocy

WHEY premium