SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik-samokontrola- pomoc wskazana

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
tzn? możesz jaśniej? jakaś rada?

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym zdjęciu widzisz teraz dokładnie: brak mięśni pleców, naramiennych, sterczą Ci kości, ręce masz jak witki
Rada:
- Dieta: 130g białka, 200g węglowodanów, 75g tłuszczu
- Trening siłowy - FBW. Ciężko, że tak powiem, do porzygu. 3x/tydz. Po siłowym 20 minut aero (żadne 60% HR max, ale energicznie. I nie na rowerze). Dodatkowo, 2x w tygodniu trening GPP.

Wytrzymasz reżim dietetyczno-treningowy, będziesz miała boskie ciało. Nie wytrzymasz... Cóż, nie Ty pierwsza.

Wrzucaj rozpiski regularnie. Ogarnięte dziewczyny Cię sprawdzą i zadbają o to, żeby trening siłowy był treningiem siłowym, a nie machaniem różową hantelką.

Powodzenia

P.S. Nie chcę słyszeć o żadnych "puchnięciach" i "zalewaniach" w związku z węglowodanami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
jestescie super dzieki...pytanie: opisalam moj trening czy mozesz rzucic na niego okiem? czy moge jakies cwiczenie zistawic ?

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczyłaś siłowo kiedyś?

Jeśli tak, to w regulaminie masz link do tematu z treningami FBW. Wybierz A/B wg obliques.
Dawaj na bieżąco wypiski z diety i treningów, żeby można byo ocenić czy trenujesz czy machasz różową hantelką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
Martucca nie mogę znaleźć info. odnośnie treningu GPP.
Dziś pierwszy dzień Treningu Nr. 1 by Obliques z "Odchudzania łopatologicznego" wieczorem dam znać jak mi poszło i wrzucę miskę. Zależy mi też na tym, żeby to "zalanie" tyłka i pleców ( dół) zeszło- nie tyle już mi zależy na tym żeby się odchudzić bo wydaje mi się, że mój organizm tak łatwo tego się nie pozbędzie co na uzyskaniu mięśni- widziałam jakie robicie postępy i jak pięknie zmienia się u nie których z Was sylwetka pod wpływem intensywnych i regularnych treningów.
9:30- śniadanie płatki jęczmienne + mleko (bez dodatku cukru itp)
228 kcal 8 g białka 4 g tłuszczu 39 g węglowodanów
tylko 8g białka? ... to mnie demotywuje, że nie wiem co jest wartościowe a co śmieciowym jedzeniem - z pozoru tylko dobrym.

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Fiszkotka
Martucca nie mogę znaleźć info. odnośnie treningu GPP.
Dziś pierwszy dzień Treningu Nr. 1 by Obliques z "Odchudzania łopatologicznego" wieczorem dam znać jak mi poszło i wrzucę miskę. Zależy mi też na tym, żeby to "zalanie" tyłka i pleców ( dół) zeszło- nie tyle już mi zależy na tym żeby się odchudzić bo wydaje mi się, że mój organizm tak łatwo tego się nie pozbędzie co na uzyskaniu mięśni- widziałam jakie robicie postępy i jak pięknie zmienia się u nie których z Was sylwetka pod wpływem intensywnych i regularnych treningów.
9:30- śniadanie płatki jęczmienne + mleko (bez dodatku cukru itp)
228 kcal 8 g białka 4 g tłuszczu 39 g węglowodanów
tylko 8g białka? ... to mnie demotywuje, że nie wiem co jest wartościowe a co śmieciowym jedzeniem - z pozoru tylko dobrym.


Przeczytaj co jedzą Ladies.
Zerknij na jadłospisy innych. To w ogóle nie posiłek - mleko+płatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Tutaj do poczytania:
https://www.sfd.pl/Treningi_GPP_General_Physical_Preparedness__Dązenie_do_formy!-t571183.html
i zbiór przykładowych treningów https://www.sfd.pl/-t564376.html
dziewczyny czasem też improwizowały, o ile dobrze pamiętam to misworld czasamiw wymyślała swoje GPP

Wpisuj to, co jesz w dziennik posiłków na potreningu.pl, tam logujesz się tym samym nickiem i hasłem co na forum. Do śniadania dobrze jest dorzucić np jaja, bo sama widzisz jak mało masz białka no i to, co szmaja napisała - co jedzą Ladies, tam znajdziesz wszystko.

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-09-06 10:05:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
Pomóżcie:
dziś i jutro robię a (jtr b)
Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach
B1. wyciskanie sztangi skos góra
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha
C1. prostowanie nóg w siedzeniu
C2. wznosy tułowia z opadu
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)

Trening B.
A. Martwy ciąg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
C1. wypady
C2. uginanie nóg leząc
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
Po treningu 20min aerobów na bieżni lub rowerku, lub orbitreku...

Jakie mam narzucić sobie obciążenia- MC?
i o jakie w treningu B chodzi wypady? - ja robię z obciążnikami na nogach, ale być może chodzi Wam o coś zupełnie innego

Zmieniony przez - Fiszkotka w dniu 2012-09-06 11:30:55

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehh troszkę samodzielna bardziej bądź- obciążenia nikt Ci nie dobierze, bo przecież nie wiemy jakie masz możliwości- poczytaj art o progresie- tam Obli pisze co robić kiedy rozpoczynamy nowy trening i nie znamy własnych możliwości... obierasz sobie jakiś ciężar "roboczy" i albo dokładasz, albo zostawiasz i na następnym zaczynasz niżej/wyżej z ciężarem..

a wypady mają być z hantlami..

pracowałaś kiedyś z wolnym ciężarem? jaki masz "staż" na siłce? jeśli nie, to może warto zacząć od treningu "dla zielonych"?

btw. masz bardzo ładną sylwetkę, szczerze zazdroszczę

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-09-06 11:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
Taki trening miałam do tej pory na siłowni:

1.odwodziciele 5serii x 20powt. ( obciążenie 35kg ost. seria 40kg)
2. przywodziciele 4 x 20pow. 20kg.
3. leg press 5x 20 powt. (20kg)
4. łydki maszyna ( nie wiem jak się nazywa urządzenie) 5x 25powt. ( 17,5kg)
5. Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku 4x 15 (10kg ost. seria 15kg)
6. wznosy tułowia z opadu 4x 15 powt.
7. wykroki 4x 12powt. z hantlami 3kg
8.brzuszki 10x 30powt. ( spięcia)
9. orbitrek 25minut

trening b:
10miniut rozgrzewka / bieżnia/ rowerek

1. odwodziciele 5serii x 20powt. ( obciążenie 35kg ost. seria 40kg)
2. przywodziciele 4 x 20pow. 20kg.
3. leg press 5x 20 powt. (20kg)
4. łydki maszyna ( nie wiem jak się nazywa urządzenie) 5x 25powt. ( 17,5kg)
5. hantle - rozpiętki 4x 12powt. 3kg
6. mięśnie grzbietu na ławeczce 4x 15 powt.
7. brzuchy spięcia 10x 30powt.
8. wypad nogi do tyłu przy drabince ( z obciążnikami 1,5kg) 4x 15powt
9. wypad nogi na bok przy drabince ( z obciążnikami 1,5kg) 5x 15powt.
10. orbitrek 25minut

no pain- no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie dot. mięśni

Następny temat

dziennik treningowy agatek

WHEY premium