SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik-samokontrola- pomoc wskazana

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
Ok tak zrobię następnym razem.
Fuj- od razu się odechciewa takiego mleka!
Myślałam, nad tym masłem orzechowym ale chyba je sobie odpuszczę w takim razie.
Jakie mięso jest najbardziej wartościowe?- można jeść wątróbkę?
3/4 mojego nie powodzenia w utrzymaniu zgrabnej sylwetki to nie trening tylko właśnie zła dieta.

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Mieso kazde, poza kurakiem (lepszy indor). Podroby jak najbardziej Jedz tez ciemne mieso: wolowine bo to wartosciowe bialko

maslo kup z innych orzechow np laskowych czy z migdalow. Jak masz mocny blender mozesz zrobic sama

Ja kawe zabielam bardzo tlusta smietana, wiec daje 5-6 g na filizanke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
Robiłaś kiedyś sama takie masło? [przepis?] - chętnie zrobię sama.
Musze przestudiować jeszcze raz Wasze dzienniki żywieniowe.

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja nie, ale pare osob tak. To sa po prostu orzechy zmiksowane, tylko trwa to pare minut zanim sie przemiela. Jak masz dostep do tanich orzechow, warto sporobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
znalazłam kilka przepisów - i dodają tam miód ..;/ olej .. gdzieś wyczytałam że można dodać odrobinę masła.

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Miod out nie dawaj. Jest niepotrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No to Ty zrób bez miodu.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no i do masla orzechowego nie dodaje sie masla o zgrozo!! dobrze zmielone orzechy migdaly same tworza mase...

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
same orzechy - luz dziś miksuje wieczorem (bez żadnych dodatków)
Możecie rzucić okiem na ten mój niedzielny trening- ciężary są małe, ale czy chociaż był w miarę rozsądnie wykonany- po treningu już nic mi się nie chciało.

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
do dupy- te cholerne węgle.. ten posiłek makaronowy przeniosę na jutro a na kolację zjem jajo, szczypior z żytnim na zakwasie.
Szynka dziś już ost. dzień- na szczęście się skończyła.

Dziewczyny help- to moje menu nie trzyma się kupy.. a może na kolację tuńczyk? dziś bez treningu 30min. rozciągania.

no pain- no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie dot. mięśni

Następny temat

dziennik treningowy agatek

WHEY premium