SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik-samokontrola- pomoc wskazana

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
kapusty, selera, brokuł nie wliczasz, jak innych warzyw zielonych, zmniejsz porcję makaronu o połowę, dodaj tam jakieś tłuszcze: orzechy,oliwy, nie schodź poniżej 60g tłuszczu, co to za mielone z biedronki? nie kupuj żadnych mielonych czy mięsa mielonego, zawsze sama sobie miel albo poproś o zmielenie w sklepie mięsnym

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
hahaha, faktycznie zauważyłam teraz że to mielone z Biedronki- takie było w spisie produktów :P bardziej chodziło mi o rodzaj.
Makaron utnę- ale chyba i tak zjem go jutro, bo dziś wątróbka była.
Oczywiście dziś pochwalę się masłem orzechowym :D - po pracy szukam orzechów bez soli na wagę.

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Yyy arachidowe to nie jest najlepszy wybór - lepsze włoskie, migdały, brazylijskie, pestki dyni.

doczytałam że już Ci powiedziano ;) powodzenia w każdym razie! Co mogę doradzić to, że migdały najtańsze znalazłam w lidlu.

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-09-10 15:44:36

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
myślisz, że taka mieszanka włoskich z pestkami dyni się na da?( w kontekście smaku) Pierwszy raz robię i wkurzę się jak okaże się niedobre- a nie kupię takiego w słoiku bo już 10 razy chodziłam macałam słoik czytałam skład i odkładałam..

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
To może być ryzykowne połączenie ;) ja bym robiła osobno a potem ewentualnie trochę razem zmieszała jednego i drugiego.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
hahaha, nie będę ryzykowała :) zobaczymy co z tego wyjdzie :) - efekty będą dziś wieczorem.

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
Masło orzechowe zrobione i obyło się bez żadnego oleju, miodu itp- Spróbowałam odrobinę pychota :)
Ps. Czy któraś z Was byłaby tak miła i podała mi link, namiary na dziennik jakiejś Pani o figurze gruszki po/ w czasie redukcji? Chciałabym przyjrzeć się efektom itp. ...

no pain- no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ja jestem gruszką, Saida, Esther, Martucca Szukaj, jest nas wiele.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
Esther jest gruszeczka, wlasnie po podsumowaniu
o przepraszam Ruda mnie uprzedzila

Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-09-10 21:00:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1750
Szukam, szukam .... jedno pytanie od razu mi się nasuwa- przed chwilą spojrzałam na dziennik "reziolki" ( jezeli wpisałam nie poprawnie przepraszam) - widziałam po ankiecie, ze ma jak ja szerokie biodra a w rozpisce miski ma bardzo, BARDZO mało węgli- Why? pytanie być może głupie, ale jak już się czymś zajmę to lubię wiedzieć jak najwięcej.. a nie ślepo iść

no pain- no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie dot. mięśni

Następny temat

dziennik treningowy agatek

WHEY premium