SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase do spr

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Wstrzymaj się z kreatyną jeszcze, zobacz jak będzie Ci szło na samej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
póki idzie fakt nie ma co dokładać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
zobacze jak to będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
mam takie pytania wraz z rozpoczynającymi się wakacjami zaczynam tę oto diete i mam taki duży problem bo często gram w piłkę a więc słabo mam przybrać kg a lekko zrzucić myślicie że na tej dievie pojdzie cos waga gdy będe w piłkę grał 3 razy w tygodniu z niewielkim wysiłkem i czy jest sens zaczynać te dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
diete trzymac zawsze jest sens, nawet jak nie redukujesz ani masujesz, musisz doliczyc dodatkowe kcal zalezy ile czasu bedzie ci schodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
postaram się ale co bedzie zchodzić ale czym np.mam dożucić te kcal trzeba będzie 1000dołożyć a wiecie ile to żarcia nie zjem tego w jeden dzień doradzcie mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
+1000kcal dziennie to przecież dosyć duża strata energetyczna,a wcześniej piszesz,że ta gra w piłkę będzie "z niewielkim wysiłkiem".
Najłatwiej będzie Ci dorzucić kcal z tłuszczu-oliwa/orzechy/migdały-z tego bardzo łatwo o większą ilość kalorii.
Smacznym i kalorycznym rozwiązaniem jest zrobienie własnego masła orzechowego-mielisz orzechy laskowe/włoskie na mąkę(np.w blenderze),dodajesz oliwy(tyle,aby połączyła orzechy) i masz smaczne masło orzechowe,które naprawdę szybko wchodzi.
Zawsze możesz też zastąpić chude mięso w diecie-nieco tłustszym-np. karkówką,szynką wieprzową,tłustymi rybami(łosoś,pstrąg).

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
dzięki wielkie bardzo mi pomogłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
1000kcal bedziesz mogl dodac ale do tygodniowego bilansu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
optymalnie nie dodawałbym więcej jak 500kcal do dziennego

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na Lipomastie? oraz jeszcze inne pytanie

Następny temat

Kilka pytań od amatora , jak przejść z redukcji na mase

WHEY premium