SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Cel

Czysta masa

Waga

70kg

Wzrost

183cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

~18%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

treningi 3x w tygodniu

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2463
Witam, planuje powrót na silownie z tym ze teraz bardziej poważnie. Chciałbym żebyście ocenili moją dietę na masę.

Wiek: 18
Waga: 70kg
Wzrost:183cm

http://pokazywarka.pl/kjubab/


Zmieniony przez - melon210 w dniu 2015-09-13 00:55:33
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2463
oceni ktos? screena podsylam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Wygląda to całkiem sensownie, ale ryż biały zamieniłbym na brązowy i te pszenne bułki na jakieś ciemnie pieczywo - bardziej wartościowe. Ten omlecik to tak codziennie jesz ? Bo nie ukrywam, że są lepsze źródła węglowodanów niż dżem czy rodzynki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142
Twój organizm i tak na raz nie łyknie 110 gr białka na raz więc pomyśl o rozbiciu tego na kilka porcji.
Pozdro


Zmieniony przez - pe_pek w dniu 2015-09-13 10:37:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2463
ten kurczak 'przed i po treningu' to tak na prawde 2 porcje tylko że zapisałem je razem. Jedna porcja przed i jedna po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Tomaso białe pieczywo w czym jest gorsze? Tym że możemy być szybciej głodni? Chyba tylko. IMO nie warto jeść codziennie bułek czy to razowych czy to białych.

W pierwszym posiłku nie ma białka
Bułki mogą być, ale ten serek out. Zamień na np. mięso bo nie masz w tym posiłku też białka.
Za dużo białka na raz i węgli też, rozłóż to na posiłki.
Okej tylko wywal przed snem cukry proste. Dżem wywal, a rodzynki daj od razu po siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2463
Lekko pozmieniałem moją dietę. Jak to teraz waszym zdaniem wygląda? I chciałbym się jeszcze zapytać jak najlepiej mógłbym dodać brakujące kalorie żeby się ta dieta jakoś bardziej objętościowo nie zmieniła.





Zmieniony przez - melon210 w dniu 2015-09-13 18:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
polecam rozpisać dietę na 5 posiłków.7 godzin przerwy między posiłkami najlepszym pomysłem nie jest.


Zmieniony przez - Patryk23si w dniu 2015-09-13 19:19:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Jest okej ale taka przepaść jednak jest trochę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Energetyki i osłabienie

Następny temat

Problem z dieta i treningiem..

WHEY premium