SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy masa czy zezba da lepszy pezyrost obietosc ramion

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
nie ten dzial, idz do dzialu dla zaawansowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Venc1Lq
Czemu powielasz mity?
Skąd pomysł, że na 15 powtórzeniach +, się nie rośnie? :/


Venc nie oburzaj się to raz / każdy w moim otoczeniu & Ci co na tym się znają tak twierdzą... nie próbowałem więc może nie powinienem się wypowiadać ale fakt faktem, nie widziałem osoby która by rosła przy powtórzeniach +15 skoro się mylę mój błąd

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja natomiast nie widziałem osoba, która ćwicząc na wysokich repach by nie urosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Antoś, Kamikaz, pierwsze z brzegu przykłady.

Nie oburzam się, nawet nie wiem skąd to wydedukowałeś.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8073
erwinoos - To czy rośniesz czy nie bardziej jest od diety zależne.Lepsze efekt zapewne są przy 6-12 powt niż 15 wzwyż co nieznaczy ze nie bedzie przyrostów, tylko po co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
To tak jak by chcąc nie chcąc różnie to można odebrać, robiąc 15 pow + na przyrost można ćwiczyć ale do tego wytrzymałość większa idzie. Jednak zawsze jakaś zaleta takiego treningu jest, zależy co ćwiczący obrał sobie za cel...

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
dziekuje za wypowiedz :)moj cel to taki aby lapki byly troszke wieksze reszta jest oki:) tylko meczy mnie ten rozmiar ramion wystarczy mi jak bedzie46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
46 przy tym wzroscie to dla mnie przesada, ale kazdy robi co mu sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
no tyle mi starczy ,nic wiecej nie chce bo reszta jest oki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Powiem tak - na zakresach 5-12 siedziałem od Kwietnia do Września - waga z 82 na 85. Od Października do Maja wyższe zakresy -waga 93. Dieta się nie zmieniała, wydaje mi się że wtedy nawet jadłem lepiej niż w zime.

Mówisz o tych specach, co polecają na biceps nie wychodzenie poza 12 powtórzeń i nieśmiertelne uginanie stojąc? Fajnie, ale ja mam 41 a robię bica wyłącznie na 12+, raz w tygodniu w 3 seriach modlitewnika. Są to dość ortodoksyjni ludzie, zamykający się na alternatywy i inne rozwiązania. Jeżeli dla kogoś ciężar jest wyznacznikiem to cóż - jak dźwiga tak wygląda (najczęściej kiepsko)
Tak samo siła rośnie szybciej i bardziej długofalowo na wyższych zakresach, oczywiście to siła setowa nie maksymalna, ale dla kulturystów siła maksymalna istnieć nie powinna poza paroma mezocyklami przykładowo ukierunkowanymi na siłę.


Jeżeli hejtujecie, to polecam zrobić mezocykl i dopiero potem oceniać gdzie się lepiej rośnie. Poza tym, większość zawodowych kulturystów robi wyższe zakresy, chociażby Branch Warren czy Radek Słodkiewicz.

Przykłady z forum - Stanisuaf, Antos098, Kamikaz, Erwinoos, Ja w sumie też
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas odpoczynku

Następny temat

Rozpiska

WHEY premium