SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy brunetki, czy blondynki plusze w spam-poscie lubią każde szynki%)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138801

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
E zboczki aj nie dam rady bo mam w ****ę (dosłownie) nauki na korki z anglika korrwa okkoło 100 słówek tak na oko i 5 jakis zadan w tym jakieś wypracowanie

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Maj-Teoretycznie tak,u bierzmowania NAWET bylam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Emi no widzisz i prawdopodobnie do slubu koscielnego pojdziesz i dziecko ochrzcisz to jak mozesz byc za karą smierci? a wybaczenie?to nie ty dałaś życie drugiemu człowiekowi i ty niemasz prawa mu go odebrać.robiąc to sama stajesz się zabójczynią
ot filozofia;p

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-10-03 19:46:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
test2

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-10-03 19:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Skalar gdzie ty sie obecnie uczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liceom Ogólne a co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18542
Majbah jestem tego samego zdania, ale jak się np. słyszy że ojciec zgwałcił córkę i ma z nią dzieci, to moim zdaniem takich to powinni na krzesło dać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Tak,tylko,ze jesli ktos morduje i wiadomo,ze robilby to dalej to lepiej by bylo,zeby poniosl kare 2x,a szacunkiem dla Boga by bylo to,ze niszczy sie zlo. (Inny by sie w przyszlosci bardziej bali mordowac innych itd.)


Katechetka kiedys mowila,ze ona sama nie jest do konca pewna czy akurat Bog,ktory jest w wierze chrzesijanskim jest tym "prawdziwym" czy jedyenym,ale nawet jesli by byla pewna,ze nie wyznaje tego Boga dobrego to:
a)Jesli by sie mylila i przeszla na inna wiare,Bog,ktorego wyznawala najpierw,na pewno by Ja potepil
b)Jesli w czasie zycia przeszlaby na wiare w innego,ale prawdziwego Boga to i tak by On uwazal,ze zle postapila,bo powinna nalezec do jedynego,a ze zostala wychowana w innej wierze i wprowadzona w blad to juz inna sprawa.

Ktos to przeczytal i zrozumial?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
A tam przebaczenie pierdzielenie. Cieakwe czy jak by Ciebie kto zgwałcił, uciął ręke noge zabił kogos bliskoiego czy nie wiem jeszcze jakie chvjowstwo to byś przebaczył? Watpie. Co najmniej dożywocie bez możliwości jakiegokolwiek opuszczania więzienia chyba że do kostnicy. Jeszcze przymusowa kastracja dla pedofilów.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
masakra nigdy orłem z chemi niebyłem ale teraz to juz koszmar,nic nie pamietam prawie =D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta-redukcja-do oceny ;)

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium