SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy brunetki, czy blondynki plusze w spam-poscie lubią każde szynki%)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138765

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzilo mi o ten niby "zart"

















ale ty tez jestes suchar
























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
you ludzie! korva wlasnie wstałem i jestem wkorvionu bo poiebane jeczmienie mi na oczach wyrosły i choi ledwo widze a do pracy lece

dobra spjerdalam! wpadłem sie tylko przywitac

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Makel

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ballantine
No nieciekawie

Zdrowia zycze - Makelroj`owi rowniez


A mnie ****a wkuwrwiaja koledzy z klasy.
Widzac ze staram sie i cwicze na czysto wyzywaja mnie od koksa a sami w wakacje brali sobie mete - co prawda po tym nie urosli bo nie mieli zbytnio diety no i bo to sa tuki ale mnie takiecos w****ia... czlowiek na czystko cwiczy i jeszcze od koska wyzywaja
Kiedys pijac odzywke bialkowa w klasie kolezanka do mnie" Michał szkoda ze sie koksisz"


****a mac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Michał-----> Dzięki,


Ja bym sie nieprzejmował Bo jak ci tak gadają to widać że mają 0 poziom wiedzy na temat tego za***istego sportu

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Weż to pier.dol
Jak im cos nie pasi to FAJT i po sprawie
W koncu jestes KOKSEM to nie bedzie problemu

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
czy moze mi ktos rozkminic ten obrazek??

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Zemnie sie tylko śmieją jak wyciągam pojemnik z kanapkami, a teraz zaczne brać ryz+jakieś "coś tam" to dopiero będzie---------------------->


Ja niewiem dlaczego sie niektórzy tym przejmują

Pjerdol to

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
Witam


Co tam u was???

"Nigdy nie pozwól by strach przed diałaniem wykluczył cie z gry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JA tam sie tym zbytnio juz nie przejmuje ale jednak to w****ia troche...
Ale co tam ja bede mial wymarzona sylwetke a inny ****a piwny brzuszek i **** pasi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta-redukcja-do oceny ;)

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium