SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy brunetki, czy blondynki plusze w spam-poscie lubią każde szynki%)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138785

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Wass masz nowa prace juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
No niby grosze, ale kvrwa sobie pomysl np. 2zł * 10.000 uzytkowników dziennie to jest 20.000zł dziennie...
a pewnie wiecej niz 10.000 wykupi dziennie

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Nie
Jakbym mial to bym sie pochwalił
Ciagle czekam na odezwe, ale to kwestia paru/ max. parenastu dni

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
wassup- korva zrobiłes spam z mojego tematu

sms doszedł ale gożej z przeczytaniem bo znowu cos poiebales i jakies cyferki tylko doszły

musze cie zmartwic ale z tą kasą to kompletnie nie trafiłes.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
ale za 2zl masz wazne przez 30dni a za 3zl juz na 60dni wiec jakies kokosy to nie sa;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Hehe
Pewnie wpisalem jakis polski znak i dlatego tak wysłalo...
Kumpel ostatnio robil w sylwestra (czegos tam pilnowal, wiec chvj a nie robota)
I zarobil chyba 400-500zł, wiec myslalem ze taki kucharz jak Ty zarobi z 1500
No to jak nie to pewnie z 800-1000 za noc

Aha, co do mojego smsa:
przyjedz miedzy 6-9, pon-czw, bo w piatek 10.10 jade do energy i potem chce sobie zrobic naprawde dluzszą przerwę w piciu (teraz i tak sie dobrze trzymam jak wiecie, bo pije co 2 tyg.)
I jak zaakceptujesz miedzy 6-9 to musze sie dogadac ze starymi
Mów mi tu zaraz (tak wiem, natręt jestem, ale wole o takich rzeczach wiedziec wczesniej )

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
No dobra Majbah, ale kvrwa pomysl sobie, ze kazdy sobie tak mysli "to jest tylko 2zł, co mi tam"
I kvrwa wysylaja i tym sposobem ludzie zarabiający grubo ponad 20 koła miesiecznie zarabiaja jeszcze więcej...
Je.bani, gdyby nie mogli czegos zostawic za darmo...

Ide po wszame i ide grac, Makrela czekam

Zmieniony przez - Wassup88 w dniu 2008-09-30 22:29:11

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
mówisz miedzy 6-9 rano?

no bo ja chce wyjechac gdzis o 4 rano i wtedy bede w kraku okolo 9rano.

wiec zalatwiaj to co obiecałes

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Makel i ile za takiego sylwestra dostaniesz?
tylko nie mow ze o pieniadzach sie nie rozmawia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
przeciesz my tu nawet nie rozmawiamy tylko piszemy
to zależy jak sie umówie z szefem, od stopnia trudnosci i wykonania menu, od ilosci pracowników (jak jest ich za mało to kasa musi byc wieksza) ogólnie jeszcze z nim nie rozmawiałem na ten temat ale 800-1000 musze mu powiedziec.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta-redukcja-do oceny ;)

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium